Арбітр АФЛ Орест Дуцяк відпрацював на міжнародній грі Норвегія-Франція

У четвер, 2 березня, у норвезькому Тромсе відбувся матч кваліфікації до ЧС-2024 з футзалу між місцевою національною командою та збірною Франції. Одним із рефері цієї зустрічі був арбітр Асоціації футзалу Львівщини, випускник “Школи молодого арбітра” Орест Дуцяк (на фото – другий праворуч).

Своє право на роботу у рамках зустрічі такого рівня Орест Дуцяк отримав не даремно. Кілька місяців тому цей рефері за високий професіоналізм удостоївся категорії футзального арбітра FIFA. До речі, це перший схожий успіх серед представників Львівщини. Поєдинок між Норвегією та Францією став для Ореста Дуцяка дебютним на відповідному рівні. Протистояння завершилося з рахунком 1:3 на користь збірної “гальських півнів”. Роботу української бригади арбітрів оцінили доволі добре, тому є чималі шанси, що невдовзі ми будемо бачити нашого представника Феміди на таких відповідальних матчах ще частіше.

Орест Дуцяк є вихованцем “Школи молодого арбітра”, яку на Львівщині заснував нинішній очільник Комітету арбітрів Асоціації футзалу Львівщини Роман Проць. Школа функціонує з 2003 року та вже підготувала чимало арбітрів для регіональних, всеукраїнських, а також чемпіонатів Екстра-ліги – найвищого футзального дивізіону нашої країни.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери