“Скала” (Вільховець) – переможець Practic 1 Ліги Львівщини з футзалу

У суботу, 4 березня, відбулися завершальні поєдинки у чемпіонаті Practic 1 Ліга Львівщини. Про запеклі протистояння заключного туру, остаточний розподіл місць та поточні підсумки змагань розповідаємо у матеріалі.

На фінішній прямій турнір видався не те, що інтригуючим, а просто шаленим. Одразу чотири команди претендували на медалі, а стосовно послідовності підсумкового розташування взагалі був величезний знак запитання. У заключному турі номінальні фаворити зустрічалися із командами, які у таблиці були нижче. Тим не менш, впевненості у перемозі до її безпосередньої фіксації не мав ніхто.

“Мостиська-2” – “ДинамоІнвест” (Львів) (14:7)

Грайливий футзал, про який в одному з матчів зазначили у контексті гри ФК “Мостиська” коментатори Суперліги, стосується і колективу “Мостиська-2”, який виступав у Practic 1 Лізі. Команда навіть у двобоях, де вважалася номінальним фаворитом, спершу давала опонентам відчути смак крові, а згодом вилазила навіть із найбільш складних ситуацій.

Щось схоже трапилося і у зустрічі із “ДинамоІнвест”. Мостичани пропустили першими, а далі на пару із суперниками закрутили таке футзальне божевілля, що просто на голову не налазить. Звісно ж, у позитивному значенні. Команди впродовж зустрічі забили 21 м’яч! Найбільше до такої результативної трапези долучилися виконавці “Мостиська-2” Матис та Малецький. На рахунку обох по покеру.

“Прикордонники” здобули фантастичну звитягу та завершили у підсумку сезон на другій сходинці. “Динамівці” натомість фінішували п’ятими та вже готуються до серйозного розбору польотів. Колектив точно не може занести цей зимовий чемпіонат собі до активу.

“Скала” (Вільховець) – “Штурм НАСВ” (Львів) (5:3)

Для того, аби здобути “золоті” нагороди змагань номінальним господарям слід було обіграти команду із підвалин турнірної таблиці. Завдання нібито і не складне, але збіги несприятливих обставин трапляються. За іронією долі найчастіше це стається у найбільш відповідальний момент.

Як з’ясувалося по ходу поєдинку, така історія зовсім не про вільховецький колектив. Хлопці вже у першому таймі собі гарантували впевнену перевагу над опонентом. На перерву команди пішли за рахунку 4:1. Другий тайм видався більш вдалим уже для “Штурму”. Тим не менш, команда Національної академії сухопутних військ навіть на нічию так і не награла.

Власне тому, “Скала” (Вільховець) вже по завершенні власної гри потроху святкувала чемпіонство. Колектив “Штурм НАСВ”, своєю чергою, посів останню сходинку у заліку. Молоді хлопці набираються досвіду і вже у наступному сезоні планують зіграти набагато краще.

ФК “Мрія” (Шкло) – “Академія-Самбір” (2:5)

Єдиний матч туру, у якому між собою безпосередньо помірялися силами команди, які претендували на призи. Як одні, так і інші, враховуючи обставини, могли претендувати у підсумку максимум на третю сходинку. Втім, можливість заскочити на п’єдестал однаково манила і команду зі Шкла, і хлопців із Самбора.

Перший тайм матчу видався суперзахопливим та емоційним. Опоненти не збиралися відпускати у відрив одне одного, тому перший тайм завершився результативною нічиєю 2:2. У другій частині протистояння, втім, досвід самбірців дався взнаки. Колектив відзначився ще трьома голами, один із яких до сітки воріт суперників відправив Сілецький.

У підсумку “Академія-Самбір” посіла “бронзову” позицію. “Мрія” зупинилася за крок до п’єдесталу та завершила чемпіонат на четвертій сходинці. До речі, гравець “Академії-Самбір” Віталій Сілецький завдяки голу в останньому турі став лідером бомбардирських перегонів. Свою нагороду виконавець самбірців та інші найкращі індивідуалісти сезону 2022/23 у командах АФЛ отримають на підсумковій церемонії “Golden Awards” вже 20 березня.

Безпосередньо ж по завершенні поєдинків останнього туру відбулося яскраве нагородження колективів-призерів. Можливість переглянути це дійство та матчі останнього туру маєте на нашому Youtube-каналі. Заключний ігровий день подарував багато найбільш класного видовища не тільки футзального.

“Змагання Practic 1 Ліги Львівщини, на мою думку, відзначилися своєю якістю. Можливо, кількість команд не була значною, але цей чемпіонат став ніби промо до наступних, ще більш вдалих. Інтрига жила аж до останніх поєдинків, учасники задоволені, вболівальники також, тому, вважаю, наше завдання було виконане. Розраховуємо, що сезон, який добіг завершення, стане, немов рекламою для команд, які ще вагалися. Користуючись нагодою, запрошуємо усіх до участі та даємо гарантію, що не пошкодуєте. Користуючись нагодою, ще раз хочу подякувати ЗСУ. Якби не вони, про цей сезон, цю лігу та будь-які спортивні активності нам говорити б не доводилося. Чекаємо усіх наших воїнів додому з перемогою, а самі продовжуємо допомагати, щоб будь-які подальші змагання надалі відбувалися під мирним українським небом”, – зазначив по завершенні чемпіонату у Practic 1 Лізі Львівщини президент АФЛ Мирослав Хом’як.

Ще раз вдячні усім командам, з якими подолали таку солідну турнірну дистанцію. Practic 1 Ліга Львівщини поставила свою фінальну крапку у зимовому сезоні 22/23, але вже готується дивувати вас у наступних чемпіонатах. Долучайтесь та до нових зустрічей на футзалі.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери