Бізнес-ліга Львівщини: на ігровій ноті завершили насичений сезон

У четвер, 14 березня, офіційно добіг завершення зимовий сезон у зимовій Бізнес-лізі Львівщини. У програмі ігрового дня відбувся заключний поєдинок, а також церемонія нагородження найкращих індивідуалістів та призерів змагань. Детальніше – у матеріалі.

“Подорожник” – “Патруль” (3:2)

Матч, який вже нічого не вирішував. Так склалося, що саме цю дуель з організаційних причин перенесли і вона відбулася останньою. Втім, доволі символічно, що чемпіонат завершили на ігровій ноті.

Перший тайм видався доволі жвавим, але водночас і рівним. Вже на четвертій хвилині Кучір відкрив лік забитим голам у зустрічі. Далі “фармацевти” виглядали непогано, але і “Патруль” у захисті не відсиджувався. Наслідком атак “поліцейських” став призначений шестиметровий удар у бік воріт суперника. Чабан взявся пробивати цей стандарт і впевнено реалізував свою спробу. На перерву команди пішли за нічийного рахунку.

У другому таймі команди більше помилялися позаду, а відповідно і пропускали більше м’ячів. На 20-ій хвилині Лапшій знову вивів “аптекарів” уперед, але перевага трималася недовго. Вже за кілька хвилин Губаль повернув рівновагу на табло. Підсумком заключного матчу сезону все ж стала перемога. Три очки здобули “подорожники”, а останній гол розіграшу оформив Іванишин.

Таким чином, “Подорожник” фінішував четвертим. У “Патруля” – шоста позиція.

Одразу ж після згаданої гри відбулася церемонія закриття змагань, на якій нагороджували команди голова Комітету з проведення змагань АФЛ Ростислав Капітанець та віцепрезидент АФЛ Богдан Мельник.

Спершу за традицією відзначали найкращих персоналіїв сезону.

“Найкращий воротар турніру” – Руслан Мірзаєв (“ICOOLA”)

“Найкращий бомбардир турніру” – Роман Шеремета (“Тузяки”)

“Найкращий гравець турніру” – Юрій Когут (“СВ Львів”)

Свої нагороди також отримали усі призери.

  1. “Галицька здоба”
  2. “СВ Львів”
  3. “ICOOLA”

Ще раз вдячні усім колективам за участь, а ЗСУ за можливість провести неймовірний та багатий на різноманітні тріумфи сезон. До зустрічі на літніх майданчиках.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери