“NG Metal” – переможець “Кубка Львова-2024”

У суботу, 23 березня, завершилися змагання за “Кубок Львова” сезону “весна-2024”. Впродовж двох ігрових субот восьмеро потужних команди боролися між собою за престижний трофей, який у підсумку дістався “NG Metal”. Детальніше про підсумки турніру – у матеріалі.

Серед учасників розіграшу були як добре відомі імена, так і нові колаборації та абсолютні дебютанти. За перемогу боролися “NG Metal”, “Nice Guys”, “UnoMas”, “Копа”, “Галицька здоба”, “Енергія-2-Політехніка”, МФК “Тернопіль” та “Євро Форвардінг”.

У першу суботу, а саме 16 березня, відбулися протистояння виключно групового етапу. Центральним поєдинком цього ігрового дня стала дуель вже чинних чемпіонів Суперліги та Бізнес-ліги Львівщини. Дуель між “NG Metal” та “Галицькою здобою” обіцяла бути запеклою, але “металісти” жодних шансів “пекарям” в очному бою не залишили – 5:0.

Концентрація видатних протистоянь була куди більшою у рамках другого ігрового дня, який, крім того, був ще й вирішальним. Після матчів групового етапу відбулися стики за підсумкові позиції. Фінальна пара турніру, до слова, виглядала доволі несподіваною. Якщо “NG Metal” серед фіналістів можна було очікувати, то “UnoMas” точно став відкриттям. “Золота” гра стала дійсно дуже видовищною. Першими забили “ресторатори”, чим відверто шокували опонента. Далі, втім, клас таки взяв гору і навіть наявність у складі Андрія Федюка “UnoMas” цього дня не допомогла. У підсумку – 8:2 за “металістами”, які до чемпіонства у Суперлізі додали ще й “золото” Кубка.

Результати усіх стикових матчів нижче:

7-8 місце

“Енергія-2-Політехніка” – “Євро Форвардінг” – 1:0

5-6 місце

“Копа” – “Тернопіль” – (4:3)

3-4 місце

“Nice Guys” – “Галицька здоба” – (2:2) (пен. 3:2)

ФІНАЛ

“NG Metal” – “UnoMas” – (8:2)

Окрім командних нагород, голова Комітету з проведення змагань АФЛ Ростислав Капітанець та представник партнера турніру ТМ “Select” Микола Сірий, вручали учасникам індивідуальні відзнаки.

“Найкращі гравці команд” :

“Євро Форвардінг” – Олесь Великий

“Енергія-2-Політехніка” – Роман Шумило

“Тернопіль” – Станіслав Симчук

“Копа” – Гамлет Асатрян

“Галицька здоба” – Роман Шеремета

“Nice Guys” – Любомир Смага

“UnoMas” – Андрій Федюк

“NG Metal” – Юрій Когут

“Найкращий воротар турніру” – Ростислав Грицьків (“Nice Guys”)

“Найкращий бомбардир турніру” – Андрій Цімерман (“UnoMas”)

“Найкращий гравець фіналу” – Олег Максимик (“NG Metal”)

Усі без винятку результати розмістили ТУТ, зі світлинами натомість можете ознайомитись ТУТ.

Користуючись нагодою, дякуємо усім колективам за участь, а ЗСУ найперше “дякую” за можливість проведення таких змагань. На цій ноті, по суті, футзальний сезон найвищого рівня на Львівщині завершено. Продовжуються лишень зустрічі Першої ліги, але вже відтепер готуємо для вас дещо особливе на літній сезон.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери