Бізнес-ліга Львівщини: підсумки чотирнадцятого ігрового дня

У четвер, 8 лютого, відбувся чотирнадцятий тур Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Хто з ким змагався та які результати було зафіксовано – у матеріалі.

“Патруль” – “ICOOLA” (1:4)

Друга поспіль впевнена перемога для нового тренерського штабу “айфоністів”.

Схоже, зміна керівництва посеред чемпіонату таки дала бажаний ефект. Після суперпереконливої звитяги над “Оптімою” (8:0) команда Володимира Когута та Віктора Храмова обіграла “поліцейських”.

Гра розпочалася за сценарієм “ICOOLA”. Вже на 6-ій хвилині Якимов відправив першого мʼяча до сітки воріт суперника. Невдовзі, щоправда, легенда львівського футзалу Струк відновив у протистоянні паритет. На перерву команди все ж пішли за переваги номінальних господарів. Терлецький вдало зіграв на вістрі атаки.

У другому таймі було багато боротьби, але все ж “ICOOLA” свого досягла. На 25-ій хвилині відзначилися і Саприка, і Когут.

Переможці продовжують йти у відрив та відтепер максимально впевнено себе почувають на третій позиції.

“Тузяки” – “Мостиська-2” (3:3)

Зустріч головних аутсайдерів чемпіонату сильнішого не виявила.

Після перемоги над “прикордонниками” у першому колі “Тузяки” смаку набраних балів не відчували. Для цього слід було чекати матчу-відповіді із тими-таки мостичанами.

Наперед варто відзначити, що результат звітного протистояння – максимально закономірний. У першому таймі спершу забила “Мостиська-2”. На шостій хвилині Сметанка вивів свою команду вперед. Не дозволив піти на перерву із невдалим результатом номінальним господарям Шеремета, який продовжив забивати і в цьому турі.

Друга половина зустрічі видалася ще більш ефектною та видовищною. Особливість полягає в тому, що нових імен у контексті результативності не додалося. І Сметанка, і Шеремета оформили по хет-трику. Останній взагалі відзначився під самісіньку завісу дуелі.

Класне протистояння у підвалинах “турнірки”, а “Мостиська-2” вже точно головний постачальник балів для “Тузяків” у поточному чемпіонаті.

“Галицька здоба” – “GTL” (2:1)

Дуже непростий матч для “пекарів” та хороша конкуренція від “логістів”. Скоріш за все, ніхто не очікував, що підопічні Ігоря Романишина зуміють навʼязати таку боротьбу супернику, який претендує на “золото” змагань.

Вже у першому таймі лунало чимало тривожних дзвіночків поблизу воріт команди Сергія Тригубця. “Пекарі” у захисті теж намагалися не відсиджуватись, але голів подовгу забити не могли. Справа змінилася ближче до завершення тайму. На 12-ій хвилині розмочив нулі на табло Легчанов, а вже за хвилину голом відзначився Люблінський.

Після розмови у перерві “логісти” отримали додаткову порцію мотивації та діяли у другому таймі попереду набагато активніше. Номінальним гостя, щоправда, трішки не таланило із завершенням епізоду. Коли нарешті вдалося забити, а сталося це на 21-ій хвилині, інтриги дійсно побільшало. Заключні пʼять хвилин зустрічі були дуже цікавими, але все ж мінімальну перевагу команда Сергія Тригубця втримала.

“Пекарі” за “втраченими” досі на вершині таблиці.

“СВ Львів” – “Оптіма-Малехів” (5:4)

Матч, який став гідним завершенням ігрового дня. У другому поєдинку між цими командами зафіксовано просто феєричний футзал.

У першому колі, нагадуємо, “Оптіма” шокувала іменитого суперника, здолавши його із рахунком 7:6. Тепер ситуація склалася діаметрально протилежним чином.

Перший тайм точно собі до активу “дорожники” занести не можуть. Три голи від “Оптіми” змусили суперників серйозно посипати голову попелом. Єдиний м`яч на противагу забив Матляк.

У другій частині протистояння після розмови на підвищених тонах “СВ Львів” суттєво активізувався. Команда видала топовий старт тайму, майже відразу ж відновивши паритет. “Оптіма” огризалася дуже довго, але на заключній хвилині вищезгаданий Матляк свою бомбардирську справу підсумував переможним голом. Атакувальний гравець “СВ Львів” у цьому матчі загалом оформив хет-трик.

Дуже важка, нервова, та все ж звитяга “СВ Львів”, яка залишає за командою реноме “претендента на чемпіонство”.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.