Суперліга Львівщини: яким був 12-ий тур (підсумки)

У суботу, 10 лютого, відбулися протистояння 12-ого ігрового дня Select Суперліги Львівщини з футзалу. Визначальний цей тур став у контексті чемпіонства. Достроково “золото” змагань виборола команда “NG Metal”. Детальніше про тур – у матеріалі.

“NG Metal” – “Копа” (6:0)

Все ж, коли “металісти” мотивовані, то жодних проблем не відчувають. Цього разу у колективу було першочергове завдання – перемогти. З ним підопічні Василя Дениса впоралися і виконали чемпіонську місію.

Вже з перших хвилин номінальні господарі взялися до справи і зуміли відзначитись голом. Класний індивідуальний прохід вже на 5-ій хвилині здійснив Когут. Капітан “металістів” таким чином просто зруйнував план на гру “копівців”. Підопічні Павла Костюка точно не мали бажання пропускати швидкий м’яч, але зберегти ворота на замку не вдалося. Під завісу тайму Ковальчук подвоїв перевагу фаворитів.

По перерві команда Андрія Каніцького не заспокоїлася і продовжила нарощувати переконливість “золотої” перемоги. У підсумку гри по дублю оформили Ковальчук і Когут. Ще одного разу забив Цюпка, а також трапився автогол від Шапошнікова.

По завершенні матчу шквал позитивних емоцій від “металістів” був не даремний. Команда вперше в історії зимового сезону АФЛ стала чемпіоном змагань. Колектив здійснив для себе унікальне досягнення і тепер до завершення чемпіонату спокійно може спочивати на лаврах.

“UnoMas” – “Штурм” (6:2)

Найбільш шокуючий результат та поєдинок 12-ого туру. Звісно, ніхто з рахунків “рестораторів” завчасно не списував, але на таку розгромну звитягу точно не розраховували навіть вболівальники “UnoMas”.

Вже у першому таймі номінальні господарі просто декласували потужного опонента. Чотири голи без відповіді шокували не тільки “штурмовиків”, а й головного тренера команди Юрія Цибика. За таких умов йому дійсно було важко бодай щось підказати своїм підопічним.

Після розмов у перерві особливим чином нічого не змінилося. Навпаки – перевага “UnoMas” конвертувалася у ще два мʼячі. Капітан Саприка став найбільш результативним гравцем матчу, оформивши дубль. Суперник відповів лише двома результативними пострілами.

Загалом, закономірна перемога “рестораторів”. Команда Андрія Федюка таким чином ще більше закріпила свої позиції.

“Nice Guys” – “Мостиська” (4:1)

Найбільш конфліктна гра 12-ого туру.

Жага помсти керувала мостичанами з моменту крайньої зустрічі цих колективів. Минулого разу, нагадаємо, “хороші хлопці” за один тайм просто знищили суперника – 8:1. Зараз “прикордонники” точно не розраховували на повторення історії.

Звітний матч розпочався за доволі рівних умов. Перевагу важко було віддати бодай якійсь із команд. До восьмої хвилини дійсно був навіть прагматичний футзал. Далі увімкнули вищу передачу саме номінальні господарі. За дві хвилини колектив забив двічі. Спершу Михалюньо, а потім Іванишин зробили різницю в рахунку до перерви на користь “Nice Guys”.

У другому таймі Михалюньо оформив дубль, а Ленько зробив свою команду для суперника майже недосяжною. За ФК “Мостиська” забив Сметанка. Наприкінці ж матчу емоції взяли гору. За незгоду з рішенням арбітра Андрій Шагало отримав другу жовту картку та відповідно вилучення. На цьому гру було завершено.

Ще раз пригадати цей ігровий день, а також переглянути відеоогляди поєдинків туру маєте можливість на нашому YouTube-каналі.