Бізнес-ліга Львівщини: підсумки десятого ігрового дня

У четвер, 11 січня, десятим туром стартувало друге коло у змаганнях Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Були перемоги лідерів, були і сенсаційні поразки. Детальніше про тур розповідаємо у матеріалі.

“Оптіма-Малехів” – “Мостиська-2” (5:3)

Попри усі сподівання та розрахунки, другу частину сезону мостичани знову розпочинають не надто впевнено.

У грі з “Оптімою” шанси команд були приблизно рівні, але більш жвавий старт від номінальних господарів точно додав їм азарту та впевненості у власних діях. До завершення першого тайму, втім, результат був 3:2. Новачки “прикордонників” Процишин та Сметанка відзначились по голу, чим гарантували непростий другий тайм для суперників.

Друга частина протистояння, тим не менш, відрізнялася від першої хіба що кількість голів. Їх насправді було трішки менше, але “Оптіма” знову забивала більше. По дублю у складі команди-новачка АФЛ відзначились Кіндій та Паночко. У складі мостичан натомість запамʼятався вищезгаданий Процишин. Молодий хлопець у грі зумів оформити дубль, який його колективу не допоміг, та все ж додав матчу інтриги по ходу.

“Патруль” – “Подорожник” (5:1)

Матч за поточну четверту позицію та право конкурувати із третьою “ICOOLA”. Попри те, що сили суперників було оцінено як приблизно рівні, та все ж тайми у виконанні колективів видалися максимально різними.

Враховуючи підсумковий рахунок зустрічі, доволі цікавим виглядає те, що саме “фармацевти” відзначились першими. Зробив це Лапшій уже на 5-ій хвилині. Відповідь не забарилася ще у першій частині зустрічі. Відновив паритет Конюховський. Що б там не казали, але перший тайм був таким як і рахунок – паритетним.

У другій частині дуелі, втім, шальки терезів суттєво перехилились на бік “поліцейських”. Вже в дебюті тайму забив Удодік, а далі не на жарт ввімкнувся Конюховський, який до фінальної сирени встиг оформити хет-трик. Поміж тим забив і Чабан. Загалом, другий тайм був просто провальним для “аптекарів”. Хлопці самі на себе не були схожі і через власні помилки віддали супернику кращу позицію.

“ICOOLA” – “GTL” (5:0)

Розгромна перемога для “айфоністів” та цілковите невезіння для “логістів”.

У першому таймі тривала рівна гра. Підопічні Ігоря Романишина не вважалися у матчі фаворитом, але й на таке фіаско точно не заслуговували. До заключних миттєвостей першої 13-хвилинки перевагу було важко віддати бодай комусь із опонентів. Обмаль моментів як в одних, так і в інших, тому читалося безгольове завершення тайму. Після індивідуальних помилок на рівному місці від “GTL”, втім, прийшли одразу три поспіль забиті мʼячі “ICOOLA”. Терлецький, Саприка та Когут забивали з інтервалом менше, аніж одна хвилина. Таким чином шокуючий для “логістів” перший тайм завершився поразкою 0:3.

Від такого нокдауну команда не змогла відійти і у таймі другому. Як не старалася команда номінальних гостей, а жодного голу до воріт опонентів все ж відправити не змогла. Пропустили підопічні Ігоря Романишина, своєю чергою, ще двічі. Буцик та Павлик довершили побиття суперника.

Завдяки цій звитязі та задовільному для себе підсумку у заключному матчі туру між суперниками “ICOOLA” повертається до щільної боротьби за чемпіонство.

“СВ Львів” – “Галицька здоба” (3:1)

Центральний матч туру, який виправдав усі очікування. Не в тому, плані, що перемогу здобудуть саме “дорожники”, а за емоційною складовою, якістю футзалу та інтригою.

Варто відзначити, що до цього “пекарі” у чемпіонаті ще не поступалися. Скажемо більше, що команда майже ніколи і не пропускає першою. Власне тому, доволі несподіваним був гол від капітана колективу суперників Цімермана вже на першій хвилині зустрічі. Гравець класно розібрався в обмеженому просторі і з захисниками, і з голкіпером “Галицької здоби”. Далі почалася гра в шахи. Команди зайвий раз ризикувати не збиралися, адже розуміли ціну помилок та авантюрних рішень у такому матчі. Перший тайм саме тому із мінімальною перевагою “дорожників” і завершився.

Друга частина зустрічі натомість розпочалася із голу від підопічних Сергія Тригубця. Легендарний Легчанов вписав своє імʼя результативними літерами до протоколу дуелі. Ключові події у зустрічі розпочалися із 21-ої хвилини. Гол Когута, вилучення Тригубця та фінальна крапка від Матляка. У такій послідовності все розгорталося далі. Як наслідок – перемога від “СВ Львів” та наближення на відстань одного балу до “пекарів” у турнірній таблиці.

Боротьба за “золото” у другому колі буде запеклою.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.