Суперліга Львівщини: яким був 8-ий тур (підсумки)

У суботу, 13 січня, відбулися протистояння восьмого туру Select Суперліги Львівщини з футзалу. Тур ознаменувався тим, що усі фаворити переконливо здобули звитяги над “андердогами”. Детальніше – у матеріалі.

“Копа” – “Штурм” (1:3)

Розрахунки на цей поєдинок у кожної команди були свої. “Копа” наразі безуспішно намагається вибратися із дна турнірної таблиці, а “Штурм” натомість продовжує боротьбу за найвищі позиції. Забігаючи наперед скажемо, що завдання впевнено вдалося виконати саме другим.

Хоча матч розпочався доволі рівно. Прагматичний футзал тривав майже увесь перший тайм. Гольове затишшя розбудив Лех аж на 12-ій хвилині зустрічі. Момент пострілу, можливо, Мигаль як слід і не бачив, але від того підопічним Павла Костюка, певна річ, не стало легше. Перший тайм номінальні гості завершили мінімальною перемогою.

У другій частині протистояння “Штурм” суттєво додав у роботі попереду. Суперник натомість почав припускатися великої кількості помилок. Досвідченіші підопічні Юрія Цибика, певна річ, це використали. Ще два голи від Моночкова та Чорного відповідно шансів опоненту не залишили. М`яч Таргонського став лише слабкою втіхою для “Копи”.

Звітна перемога додала “штурмовикам” впевненості у плані турнірного становища.

КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” – “NG Metal” (0:3)

Після класної конкуренції від “енергетиків” у матчі першого кола був розрахунок побачити щось подібне і у другому зіткненні між командами. Не так сталося як гадалося.

Уже з перших хвилин перевага та клас “металістів” почав підкріплюватися забитими мʼячами. На 5-ій хвилині забив Когут, на 8-ій відзначився Ковальчук. Усі моменти виникли після неузгодженості в оборонних діях суперників. Крім того, два пропущені “зоряними” мʼячі були дуже схожими. “Металісти” розстрілювали суперника з меж карної зони.

По перерві гра у виконанні номінальних господарів пожвавилася, але не настільки, щоб понервувати “NG Metal” бодай одним голом. Фаворити натомість свій шанс ще віднайшли. Цюпка своїм пострілом на 19-ій хвилині закрив гру.

“Металісти” продовжують впевнено очолювати таблицю. КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” залишається у підвалинах командного заліку.

“UnoMas” – “Nice Guys” (1:4)

Підопічним Євгена Москвіна якнайшвидше кортіло взяти реванш у суперника. Перед Новим роком “UnoMas” неприємно шокував “гайсів” перемогою 2:1 в очній дуелі, тому зараз колективи мали розставити крапки над “і”.

Перший тайм, до слова, був доволі рівним. Дійсно перевагу віддати бодай комусь було зась. Рівна гра із доволі обмеженою кількістю можливостей. Розмочив рахунок на 12-ій хвилині Михалюньо. Ярослав запресингував досвідченого Тітуніна і спокійно переграв голкіпера опонентів. Дуже прикрий епізод, який, як згодом з`ясувалося, вибив команду Андрія Федька з колії.

У другому таймі абсолютно усі голи від “хороших хлопців” були забиті після індивідуальних помилок опонента. Матч було підсумовано рахунком 1:4. Парадокс, але попри це, номінально жодного мʼяча “UnoMas” так і не забив. В одному з епізодів сферу у власні ворота зрізав Іванишин.

Перед наступним туром у “рестораторів” буде серйозна розмова зі своїм наставником. Таких систематичних гольових помилок команда елітного футзального дивізіону Львівщини точно не має припускатися.

Ще раз пригадати цей ігровий день, а також переглянути відеоогляди поєдинків туру маєте можливість на нашому YouTube-каналі.