Бізнес-ліга Львівщини: підсумки пʼятнадцятого ігрового дня

У четвер, 15 лютого, відбулися матчі 15-го ігрового дня Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Детальніше про тур, який ще на крок наблизив нас до фіналу сезону, розповідаємо у матеріалі.

“GTL” – “Подорожник” (1:2)

Протистояння, у якому вболівальники побачили два абсолютно різні тайми.

Перша частина зустрічі була не особливо видовищною. Силами мірялися приблизно рівні команди, тому і ризикувати особливо не хотів ніхто. Тим не менш, першу частину дуелі все ж було підсумовано одним голом. “Логісти” таки витиснули максимум зі своїх атак і зробили рахунок 1:0. Результативним пострілом відзначився Олійник.

У другому таймі гра трохи пожвавилася. Тепер більше шансів попереду, втім, знаходили вже “фармацевти”. Підопічні Андрія Пітулі після розмови у перерві виконали роботу над помилками та йшли вперед більш сміливо. Наслідком цього стали забиті мʼячі наприкінці гри. Дубль Жука у підсумку подарував “аптекарям” перемогу у звітній грі.

“ICOOLA” – “СВ Львів” (1:3)

“Дорожники” подолали на сьогоднішній день найбільш значний барʼєр у боротьбі за першу позицію. Після “Галицької здоби” колектив “ICOOLA” вважався найбільш грізним.

Матч стартував доволі жваво. Команди діяли на зустрічних курсах, тому такий футзал точно був до вподоби прихильникам яскравої гри. “Айфоністи”, попри доволі непоганий старт, таки були змушені першими витягувавати мʼяча із сітки власних воріт. На шостій хвилині Когут відкрив лік голам у зустрічі. Не встигли суперники оговтатись від нокдауну як знову сфера опинилася за спиною Мірзаєва. На восьмій хвилині забив Олесь Великий. Від провального рахунку наприкінці тайму номінальних господарів врятував граючий тренер Когут, який залишається одним із найкращих бомбардирів команди.

Другий тайм був менш результативним. “СВ Львів” був змушений стримувати тиск від суперника, що хотів за будь-яку ціну відігратися. Планам “ICOOLA” все ж здійснитись не судилося. Більш того – хлопці навіть ще одного разу на контратаці в кінцівці гри пропустили. Матляк своїм влучним ударом підсумував дуель.

Попереду в “ICOOLA” ще одна гра, яка може змінити стан справ на вершині таблиці. Підопічні тандему Когут-Храмов зіграють із “Галицькою здобою”. На втрату очок “пекарями” у цій грі і будуть розраховувати хлопці з “СВ Львів”.

“Оптіма-Малехів” – “Тузяки” (8:5)

Найбільш божевільна гра звітного туру. У матчі між аутсайдерами змагань такий розвиток подій буває нерідко, але тут дуель відбувалася за максимально цікавого сценарію.

Уже в першому таймі на двох команди забили 10 голів. Шість мʼячів було відправлено до воріт “Тузяків” і ще чотири голи забили номінальні гості. Погляд вболівальників постійно змінював свою траєкторію, адже і події розгорталися доволі стрімко.

Другий тайм натомість трішки збавив оберти у плані забитих мʼячів, але загальна картина особливо від того не змінилася. “Оптіма” знову забила більше і таким чином матч було підсумовано.

Найбільш результативними футзалістами стали Горошко (покер), Климишин (дубль) та Шеремета (дубль). Гравець “Тузяків”, до речі, продовжує лідирувати у гонитві бомбардирів. Це є лише слабкою втіхою для команди, яка безнадійно продовжує йти останньою.

Матч між ФК “Мостиська-2” та ФК “Галицька здоба” не відбувся через неявку “прикордонників”. Команді Андрія Шагала зараховано технічну поразку з рахунком 0:5 (!!!).

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.