Суперліга Львівщини: якими були матчі 17.02 (підсумки)

У суботу, 17 лютого, відбулися чергові протистояння у Select Суперлізі Львівщини з футзалу. Цього разу провели перенесений поєдинок 11-ого туру, а також два матчі 13-ого ігрового дня. Детальніше про ці зустрічі розповідаємо у матеріалі.

“NG Metal” – “UnoMas” (5:5)

Хоч “металісти” вже і виконали усі свої турнірні завдання, але на такий опір з боку суперника ніхто не очікував. Особливо по ходу самої зустрічі, у якій підопічні Василя Дениса нібито забезпечили собі комфортний гандикап.

У першому таймі все було доволі прогнозовано. Нагадаємо, у першому колі номінальні господарі просто розбили опонента із рахунком 10:0. Цього разу вже з перших хвилин “NG Metal” також почав робити різницю. Чотири пропущені мʼячі і натомість лише один забитий змусили йти “рестораторів” на перерву із понурими головами.

У другій частині зустрічі все перевернулося з ніг на голову. Хоча першими знову ж забили “металісти”. Після того як рахунок став 5:1 більшість, переконані, поховали надії “UnoMas” бодай на один зароблений пункт. Втім, колектив неабияк активізувався і з 27-ої хвилини увімкнув пʼяту передачу, чим відверто шокував суперника. Номінальні гості за 3 з лишком хвилини “чистого” часу зуміли забити аж чотири рази. Вихід пʼятого польового тут 100% зіграв свою роль. “Ресторатори” вміло скористалися такою тактикою і оформили підсумкову нічию.

Завдяки відповідному результату “UnoMas” зберігає дуже хороші шанси на третю позицію. Все, що потрібно тепер зробити, – обіграти “Копу” у наступному турі.

“Копа” – “Nice Guys” (0:2)

Перший поєдинок “гайсів” у статусі “срібних” призерів чемпіонату. “Копа” насправді навʼязала хороший супротив, але індивідуальні помилки призвели до двох пропущених мʼячів.

Перший тайм видався дуже прагматичним та скупим на моменти. Єдиний шанс відзначитись “хороші хлопці” зуміли реалізувати. Та й те ця нагода виникла після того як Асатрян привів сферу до центру воротарської зони і помилився позиційно. Михалюньо вдало використав цю похибку. На цьому із моментами, по суті, у першому таймі команди закінчили.

Друга частина зустрічі видалася трішки більш жвавою, але сказати, що панувала відкрита гра точно буде неправильно. За сценарієм першого тайму “гайси” знову забили свій гол. Вдруге катом для суперника став Михалюньо, який підсумував зустріч своїм результативним пострілом.

“Штурм” – КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” (5:4)

Ще один фантастичний матч, який подарував нам звітний ігровий день. Незважаючи на турнірні позиції, команди видали просто топову зустріч.

Фаворитом у матчі вважалися саме “штурмовики”. До початку своєї гри підопічні Юрія Цибика знали результат протистояння за участі “UnoMas”. Задля продовження боротьби за третю сходинку колективу просто необхідна була перемога над юними “енергетиками”.

Втім, уже в першому таймі все могло піти шкереберть. “Штурм” хоч і забив першим, але на перерву пішов у ролі наздоганяючої команди. На забитий гол Давидка мʼячами відповіли почергово Близнюк і Гричук.

Далі почалося найцікавіше. У другому таймі було абсолютно все: емоції, червоні картки, класні голи та інтрига, яка жевріла аж до фінальної сирени. За надмірну експресивність та неналежну поведінку вилучення отримали спершу Бекар зі стану “зоряних”, а згодом і Цибика зі “Штурму”. Це, втім, сталося ближче до завершення гри. По ходу другої половини матчу, втім, вирішальними стали голи саме від “штурмовиків”. Команда переламала хід дуель і, мабуть, все ж завдяки досвіду перестріляла налаштованого опонента. Як наслідок – звитяга 5:4 за “Штурмом”.

Тепер номінальні господарі стежать за останньою грою у виконанні “UnoMas” і лише після того зроблять висновки чи відкорковувати шампанське.

Ще раз пригадати цей ігровий день, а також переглянути відеоогляди поєдинків маєте можливість на нашому YouTube-каналі.