Бізнес-ліга Львівщини: підсумки сімнадцятого ігрового дня

У четвер, 29 лютого, відбулися матчі 17-ого туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Лідери відтепер мають рівну кількість матчів, але різну кількість балів. Детальніше – у матеріалі за посиланням.

“Патруль” – “Тузяки” (11:3)

Як і очікувалося, у цьому протистоянні конкуренції не було відчутно. “Поліцейські” жодних шансів суперникам не залишили.

Вже у першому таймі більш досвідчені та потужні “патрулі” настріляли у ворота номінальних гостей аж 4 голи без відповіді. “Тузяки” діяли дуже беззубо, хоч у назві команди і присутня тваринка, яка зазвичай звикла рвати.

У другому таймі сюжет був майже той самий. Знову кошик мʼячів у воротах аутсайдерів, але принаймні три голи в активі “Тузяків” також було. Хет-трик оформив Шеремета, який на всіх парах мчить до “Золотої бутси” чемпіонату. На пару із Романом три голи впродовж дуелі встиг забити і виконавець “Патруля” Коваль. В будь-якому разі досягнення останнього є більш позитивним, адже його колектив здобув мегапереконливу звитягу.

Хоч підопічні Ігоря Дороша та Степана Струка і не виконують особливих турнірних завдань, але команда виглядає дуже солідно. Такого, своєю чергою, про “Тузяків” точно не скажеш. Помітно, що колектив уже зовсім збавив оберти та відверто дограє сезон.

“Оптіма” – “Подорожник” (6:4)

Ми ж попереджали, що не все так просто з цією “Оптімою”. Цього разу колектив продемонстрував яскравий зразок самих себе початку чемпіонату.

Хоч Горошко і забив швидкий гол вже на третій хвилині, але поспішних висновків, як згодом зʼясувалося, не вартувало робити. Цей м`яч став лише своєрідною розвідкою. Далі панувала рівна гра аж до заключних хвилин тайму. Ось тут якраз номінальні господарі і увімкнули пʼяту передачу. За 3 хвилини до завершення тайму колектив встиг відзначитись аж чотирма голами. Дубль оформив вищезгаданий Горошко, два мʼячі від Коваліва та гол Паночка просто шокували суперника. У відповідь “фармацевти” надали лише одну результативну дію Козлова.

По перерві натомість стан справ змінився. Більш активно торгував шлях до воріт опонента саме “Подорожник”. Втім, як команда Андрія Пітулі не старалася, але все ж опонента перестріляти не вдалося. На багажі впевненого першого тайму “Оптіма” здолала “аптекарів”.

“ICOOLA” – “Галицька здоба” (2:3)

Центральний поєдинок туру виправдав усі сподівання. До цього матчу була прикута увага усієї футзальної громадськості нашого міста. Кожен, хто стежив за перебігом подій, точно залишився задоволеним.

За “ICOOLA” у цьому протистоянні точно вболівав “СВ Львів”. “Дорожники” лише одним балом поступаються “пекарям” у боротьбі за чемпіонство, тому втрата балів підопічними Сергія Тригубця точно на руку Цімерману і Ко.

Що б там не казали скептики, але “пекарі” налаштувалися на матч відповідно. Вже до третьої хвилини “Галицька здоба” лідирувала у два мʼячі. Забивали Тригубець і Стефанків. “Айфоністи” у відповідь намагалися щось продемонструвати, але все ж у першому таймі бодай одного разу відповісти не довелося.

Друга частина зустрічі стала найбільш гарячою у матчі загалом. Вже на старті тайму Юрків скоротив відставання в рахунку до мінімуму. Далі “ICOOLA”, за що і висловлюємо команді респект, не боячись, пішла вперед забивати ще. Можливо, таке безмежне бажання зрівняти рахунок і зіграло з командою злий жарт. Інколи у футзалі таке трапляється. Не реалізувавши свої нагоди, “айфоністи” пропустили ще один гол від того ж таки Тригубця на 18-ій хвилині. Вогню інтриги додав автогол граючого наставника “Галицької здоби” наприкінці зустрічі. Тим не менш, номінальні гості грамотно відзахищалися та здобули потрібну для себе перемогу.

Дякуємо обом командам за хороший матч. Питання чемпіонства набуде остаточної відповіді тепер лише в заключному турі.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери