“ТВД” (Львів) – переможець Меморіалу Шухевича “55+”

У суботу, 2 березня, відбулася вже традиційна Першість Львівщини з футзалу серед ветеранів віком від 55 років пам`яті Романа Шухевича. Підсумком змагань став тріумф знаного “ТВД”. Деталі – у матеріалі.

Турнір зібрав семеро колективів відповідної вікової категорії з усієї області. Зокрема, у групі “А” діяли “ТВД”, “Досвід-УНСО”, ФК “Енергія” та “Медик-Енергія”. Групу “Б” сформували ФК “Дрогобич”, ФК “Мостиська” та “ГРЗ” (Миколаїв).

Свій квартет дуже переконливо виграв “ТВД”. Команда Мирона Кіндія подужала суперників із рахунками 4:0, 4:1 та 2:0 відповідно. Із другої позиції до півфіналу вийшла команда “Медик-Енергія”. У групі “Б” натомість найкраще себе продемонстрував ФК “Дрогобич”. Команда здобула дві звитяги та вийшла до плей-оф. Із трьома заліковими пунктами до наступного раунду крокувала і ФК “Мостиська”.

Перший півфінал між “ТВД” та ФК “Мостиська” був дуже щільним. Суперники діяли на рівних і навіть основний час зустрічі завершили нічиєю 1:1. У серії післяматчевих пенальті натомість більш влучними були “теведисти” – 4:3.

У другому поєдинку за путівку до фіналу “Дрогобич” просто розбив “Медик-Енергію” (6:0).

“Золоте” протистояння дійсно стало окрасою турніру. Як і у півфіналі “ТВД” звів основний час зустрічі з ФК “Дрогобич” до паритетного підсумку – 1:1. У серії пенальті все ж, натреновані турнірною дистанцією “теведисти”, перестріляли суперника із рахунком 5:3. Як наслідок – пальма першості відправилася саме до “ТВД”.

На церемонії нагородження дійсно було дуже тепло та атмосферно. Зокрема, відзначити учасників завітали і поважні гості, серед яких президент АФЛ Мирослав Хом`як, голова Комітету ветеранського футзалу АФЛ Іван Шимечко та його заступник Володимир Холявінський.

Нагороди, крім командних, вручали також і індивідуальні. Свої відзнаки, передовсім, за якісну роботу отримали лікар Олександр Хома та арбітри Ігор Якимишин і Олексій Кучерешко.

У номінації “Найкращий гравець команди” відзначили:

“Енергія” – Андрій Коробов

“Досвід-УНСО” – Ігор Яворський

“Миколаїв” – Олег Василишин

“Медик-Енергія” – Роман Проць

“ТВД” – Мирон Кіндій

“Дрогобич” – Валентин Василенко

“Мостиська” – Андрій Ревакович

Вдячні усім колективам за участь та у ще більшому складі очікуємо на майбутніх ветеранських першостях!

Інформаційна служба АФЛ

Партнери