Бізнес-ліга Львівщини: підсумки третього ігрового дня

Відбулися зустрічі третього туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Матчі видалися розкішними, а видовища точно не бракувало у жодному з трьох поєдинків, що були зіграні. Детальніше – у матеріалі.

“Подорожник” – “Тузяки” (12:6)

Такі рахунки зазвичай можна побачити саме у матчах за участі “Тузяків”. Хлопці багато пропускають, але й м’ячі забивати не цураються. Власне тому, завжди рахунки більше подібні на гандбольні.

Цього разу вийшло так само. Цілком можливо, що така велика кількість голів у ворота підопічних Богдана Івануся залетіла і через відсутність основного кіпера Колодрубського. Воротарську позицію у цій грі займав якраз граючий президент “Тузяків”. В захисті справи також особливо монолітними не були, тому і по завершенні першого тайму рахунок вже був нищівним – 8:1 на користь “фармацевтів”.

Якщо брати до уваги суто другу частину протистояння, то тут “Тузяки” активізувалися і здобули локальну перемогу – 5:4. На жаль, для тих-таки “Тузяків” підсумковим вважається рахунок матчу, а не одного з таймів. Як наслідок – три очки у божевільному двобої заробили саме “аптекарі”.

“GTL” – СВ “Львів” (1:4)

Після перемоги над “Патрулем” (7:0) у попередньому турі очікувань від дуелі “логістів” було дуже багато. Найбільш віддані прихильники “GTL”, скоріш за все, по-новому запалилися командою. У наступному турі, тим не менш, продовжити переможну тенденцію не вдалося.

Хоча у першому таймі для підопічних Ігоря Романишина все навіть складалося за доволі непоганим сценарієм. “Логісти” навіть забили першими. Зробив це Равлик на 9-ій хвилині. Щоправда, зусиллями Олеся Великого “дорожники” доволі швидко паритет відновили.

У другому ж таймі перевагою володіли вже номінальні гості. Хоч і почали футзалісти СВ “Львів” забивати ближче до фіналу зустрічі, та все ж м’ячі ці йшли одне за одним. У підсумку через більш переконливу кінцівку дуелі “дорожники” зуміли вирвати дуже важливу для себе перемогу. “GTL” натомість чекає наступних поєдинків, щоб реабілітуватись.

“Мостиська-2” – “Патруль” (3:8)

Ще одна мегарезультативна гра. Після фіаско у попередньому турі “поліцейські” зуміли приємно здивувати своїх шанувальників.

Команда Ігоря Дороша та Степана Струка максимально відповідально підійшла до матчу із ефективними мостичанами. Хлопці Андрія Шагала у випадку достатньої мотивації цілком спокійно можна нав’язати конкуренцію навіть найбільш зубатому опоненту. Цього разу, втім, сталося геть не так. “Патруль” набагато впевненіше та найголовніше холоднокровніше поводив себе попереду, тому і голів у ворота “прикордонників” не бракувало. Уже в першому таймі перевага “поліцейських” налічувала три м’ячі гандикапу.

У другій же частині зустрічі особливим чином сценарій гри змін не зазнав. Знову м’яч переконливіше тримався саме в ногах номінальних гостей. Через це, зокрема, по дублю оформили Сікач, Удодік та Коваль. Також за переможців у цьому протистоянні забивали Чабан та Конюховський.

“Поліцейські” доволі швидко оговтались після нищівних 0:7 від “GTL”. Мостичани, своєю чергою, стартували невдало – 2 поразки у двох зустрічах.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.