Суперліга Львівщини: яким був 4-ий тур (підсумки)

Минулими вихідними відбулися матчі 4-ого туру Select Суперліги Львівщини з футзалу. Мета цього матеріалу – розповісти про підсумки звітного ігрового дня, який був супергольовим та вражаючим.

“UnoMas” – “NG Metal” (0:10)

Сенсації все ж не трапилось. Скільки б компліментів та можливостей перед безпосереднім стартом зустрічі ми не роздавали “рестораторам”, але клас таки дався взнаки.

У першому таймі, втім, підопічні Андрія Федюка принаймні створили видимість конкуренції. “Металісти” по ходу першої 15-хвилинки зуміли відзначитись виключно одним голом. Це при тому, що резервів у “рестораторів” насправді дуже бракувало. Справа в тім, що на цю дуель номінальні господарі могли розраховувати тільки на шістьох гравців, серед яких один голкіпер. Через низку причин із найбільш грізною силою Суперліги “UnoMas” був змушений діяти саме так.

У другому таймі голи вже сипалися, немов із рога достатку. Оборона фактичних аутсайдерів тріщала по швах, а “NG Metal” тільки нарощував свій темп. Через це підопічні Василя Дениса відправили до сітки опонента ще 9 м’ячів без відповіді. Найбільш активно посприяли розгрому Когут та Цюпка. Перший оформив хет-трик, а другий відзначився дублем.

Як наслідок – 0:10 для “UnoMas” і поразка, яка цілком може стати рекордною у сезоні.

“Штурм” – “Мостиська” (7:3)

Кардинально різні тайми для обох колективів.

У першій частині протистояння виділялися мостичани. Команда Андрія Шагала як завжди почала крутити свої комбінаційні мережива, чим змусила доволі швидко “штурмовиків” виймати м’яча із сітки власних воріт. Забивали Матис та Деда. Єдиним голом у відповідь відзначився Моночков.

Другий тайм натомість був геть іншим. Схоже, що розмова у перерві від Юрія Цибика склала неабияке враження на його підопічних. 15-хвилинка по-справжньому вдалася. Найбільш переконливо виглядав Моночков, який у підсумку оформив покер. Долучилися до другої за ліком гольової феєрії туру також Климко, Давидко і Храмов. “Прикордонники”, своєю чергою, зуміли забити лише одного разу. Деда запам’ятався дублем.

У підсумку впевнену перемогу у захопливій зустрічі святкували саме номінальні господарі.

КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” – “Копа” (1:2)

Ось тут і трапилася найголовніше несподіванка туру.

Юні “енергетики” із “Копою” видали справді яскраве молодіжне дербі. Номінальним фаворитом, тим не менш, вважали саме підопічних Назарія Станкевича, у яких досвіду, як би там не було, але більше. Нещодавно команда зіграла у Кубку України, а в попередньому турі здобула звитягу над “UnoMas”. Здавалося б, у зустрічі із одним з аутсайдерів перевага буде точно на боці “зоряних”. Втім, уже в першому таймі колектив сенсаційно поступався 0:2. Голи Таргонського та Зивера за короткий проміжок часу точно шокували номінальних господарів. Наприкінці 15-хвилинки Гричук усе ж скоротив відставання у рахунку.

На другий тайм припала захоплива гра, але голів, утім, більше не було. КІВС кинув усі сили на атаку, та все ж захист “Копи” працював дисципліновано. Там, де оборона не справлялася, на допомогу приходив нефарт суперника.

Цікавий результат, який точно загострить боротьбу у турнірній таблиці.

З відеооглядами кожного протистояння можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі. Коментарі представників команд – у соцмережах Асоціації футзалу Львівщини.