Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів четвертого туру

У четвер, 30 листопада, команди Бізнес-ліги Львівщини проведуть поєдинки четвертого ігрового дня. Хто із ким зустрінеться та чого очікувати від протистоянь – у матеріалі.

“Патруль” – “Оптіма” (19:30)

Поєдинок із дуже багатьма знаками запитань.

“Оптіма” – колектив, якому належить провести свій стартовий поєдинок. Ця команда замінила “УФАМ”, який у зимовому сезоні цьогорічної Бізнес-ліги Львівщини так і не дебютував. Все, що наразі відомо про “Оптіму”, то це те, що у складі новачків будуть діяти відомі місцевому вболівальнику футзалу Назар Климишин та Михайло Горошко. Хлопці розпочинали сезон у складі “СВ Львів”, але все ж вирішили почати написання історії свого окремого клубу та залишили розташування “дорожників”. Певна річ, новостворений колектив захоче стартувати із перемоги.

На противагу “Патруль”, який доволі неоднозначно розпочав чемпіонат. Поразка 0:7 від “GTL” та перемога 8:3 проти ФК “Мостиська-2” геть ніяк не поєднуються. Власне тому, прийдешня зустріч має стати для підопічних Ігоря Дороша та Степана Струка доволі важливою.

Чекаємо на стартовий свисток двобою.

“СВ Львів” – “Мостиська-2” (20:20)

У команд був дуже різний дебют сезону. Якщо “дорожники” двічі перемогли та у боротьбі поступилися одному з фаворитів “Галицькій здобі”, то мостичани наразі не мають чим похизуватися. Команда Андрія Шагала двічі поспіль поступилася.

В очній зустрічі прогнозуємо дуже видовищний футзал. Обидва колективи часто тішать вболівальників результативними матчами, тому і між собою, скоріш за все, розіграють ефектний спектакль. Перемога для обох буде дуже важливою. “СВ Львів” захоче продовжити власне сходження нагору таблиці, а от “прикордонники” нарешті планують відчути смак набраних балів.

Хто тріумфує, а чиє завдання буде місією нездійсненною – продемонструє робота на паркеті.

“Тузяки” – “GTL” (21:10)

Висловлювати об ‘єктивні очікування від ігор “Тузяків” – настільки ж марна справа, як шукати проліски у грудні. Команда Богдана Івануся цього разу зустрінеться із розлюченим “GTL”, якому, немов повітря, потрібно здобувати звитягу.

“Тузяки” продовжують діяти приблизно так, як це було у літньому сезоні. Матчі за участі цього колективу завжди видовищні, але команда дуже рідко у таких поєдинках святкує перемоги. Хоч заявка номінальних господарів і зазнала якісних змін, але від цього кадрова ситуація під час окремо взятих протистоянь особливо не покращилась. Загалом, проблеми є, але рано чи пізно треба їх вирішувати.

Проблеми є і в “GTL”. Підопічних Ігоря Романишина продовжує лихоманити і взимку. Здавалося б, після феєричної звитяги над “Патрулем” “логісти” зуміють продовжити такий темп, але поразка у попередньому турі від “СВ Львів” запевнила, що це не так.

Переконані, що ця гра буде результативною. Поки ще старт чемпіонату і не всі перебувають в оптимальній формі залишимо шанси на сенсацію і для “Тузяків”, але розуміємо, що відсоток такого розвитку подій дуже малий.

“Галицька здоба” – “Подорожник” (22:00)

Лідери чемпіонату зійдуться у герці із претендентами на позицію “міцних середняків”.

“Пекарі” зі своїм цьогорічним зірковим складом цілком спокійно могли б робити конкуренцію і у Суперлізі. У Бізнес-лізі натомість команда виглядає просто Голіафом. Попри те, що підопічні Сергія Тригубця провели тільки дві гри, але та солідність та холоднокровність, яку щоразу демонструють “пекарі”, точно примушує віддавати їм роль фаворита. У прийдешній зустрічі із “Подорожником” перевага по ходу гри, скоріш за все, також буде на боці номінальних господарів.

“Фармацевти”, своєю чергою, з усіх сил намагатимуться такі передматчеві прогнози спростувати. Цьогоріч команда підсилилася дуже якісно і боротьбу намагатиметься нав’язати будь-якому із опонентів.

Нас чекає доволі інтригуюча дуель наприкінці насиченого ігрового дня.

Усі протистояння буде трансльовано на нашому YouTube-каналі. Власне тому, радо запрошуємо долучатись.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери