Бізнес-ліга Львівщини: підсумки четвертого ігрового дня

У четвер, 30 листопада, відбулися поєдинки четвертого туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. День видався максимально боєздатним, а жодному з фаворитів не вдалася легка прогулянка. Детальніше – у матеріалі.

“Патруль” – “Оптіма” (5:4)

До цього туру про колектив “Оптіма” львівському футзальному вболівальнику не було відомо абсолютно нічого. Після першого ж поєдинку одразу можемо говорити про “кусючість” команди.

Ця дуель розгорнула просто шалений ритм четвертого ігрового дня. Емоцій було хоч греблю гати, а голи залітали на будь-який смак. Найцікавіше те, що саме новачки чемпіонату першими без розвідки почали активно працювати на атаку. Такий сміливий план на гру опонента насправді шокував “поліцейських”. Команда Ігоря Дороша та Степана Струка через це уже на 4-тій хвилині поступалася із рахунком 0:2. Далі, втім, “Патруль” почав активно надолужувати. Дубль Чабана та гол Удодіка ще до перерви зробили номінальних господарів лідерами.

Хоч по перерві “поліцейські” діяли більш холоднокровно, та все ж можливість паритетного підсумку була доволі високою. Урущак із “Оптіма” на 21-ій хвилині зробив результат 4:4. Здавалося б, на цьому крапка, але більш досвідчені учасники цього протистояння таки зуміли вирвати перемогу. Конюховський на заключних миттєвостях матчу відзначився м’ячем, який подарував його команді дуже непросту перемогу.

“Патруль” вітаємо із перемогою, а “Оптіма” – у чемпіонаті Бізнес-ліги. Такий конкурентноздатний колектив точно додасть шарму змаганням.

“СВ Львів” – “Мостиська-2” (3:1)

Наразі зовсім на себе не схожі “прикордонники”. Цього разу команда хоч і не поступилася із великим рахунком, але й передумов для іншого розвитку подій насправді було небагато.

Поєдинок майже одразу розпочався із голу. Володимир Великий класно скористався своєю нагодою та відкрив лік забитим м’ячам у зустрічі. Далі було багато боротьби, чимало неточностей і пошуків нових варіантів відзначитись. Перш за все, це стосувалося мостичан, але наступний гол таки забили “дорожники”. Капітан “СВ Львів” Цімерман оформив результативну дію наприкінці першого тайму.

У другій частині двобою особливим чином сюжет не змінився. Знову швидкий гол побачили від номінальних господарів, але цього разу забивав другий із братів Великих – Олесь. Єдине, чим у підсумку змогла відповісти команда суперника – гол Котовича на 17-ій хвилині. Парадокс полягає у тому, що Котович – це воротар, а після забитого м’яча саме він мав ще одну хорошу нагоду. Усе це – свідчення того, що поки попереду у “Мостиська-2” справи не клеяться.

У наступних зустрічах чекаємо від “прикордонників” більш змістовного футзалу, до якого вони усіх нас вже привчили. “СВ Львів” тим часом завдяки такій звитязі залишається серед лідерів.

“Тузяки” – “GTL” (2:3)

Приємно здивували у цьому турі “Тузяки”. Команда довела, що навіть із потужними опонентами може діяти доволі непогано, а все чого зазвичай колективу бракує, – бажання.

Перед стартом поєдинку шанси на бодай якусь боротьбу із грізними “логістами” підопічними Богдана Івануся були мізерно малі. Окрім нестабільності результатів, додалася ще й відверто скупа лава запасних. На цю гру у заявці перебували лише семеро виконавців. Зі стартовим свистком, втім, “Тузяки” обрали єдино правильну тактику за таких умов – згуртованість. Хлопці діяли дуже злагоджено і вміло допрацьовували у захисті. Дуже хорошу гру у воротах, крім того, демонстрував Роман Колодрубський. Такі атрибути зовсім не сприяли забитому м’ячу від “GTL”. Підопічні Богдана Івануся у цій дуелі, крім того, зуміли подолати чи не головну свою ваду – швидкі пропущені голи. Гол від фаворитів таки прийшов, але аж на заключній хвилині тайму. Чи не єдину помилку в захисті суперника конвертував у забитий м’яч Каспришин.

Забив Назар і на стартових хвилинах тайму другого, а після того був гол від Равлика. Коли, здавалося, що “Тузяки” після цього загаснуть, команда навпаки зібралася та видала ударну кінцівку матчу. М’ячі від Дидика та Шеремети суттєво додали хвилювання “логістам”, але часу для чогось більшого номінальним господарям таки забракло.

Як наслідок – важка перемога для “GTL”, а також поразка для “Тузяків”, за яку аж ніяк не має бути соромно.

“Галицька здоба” – “Подорожник” (5:4)

Найбільш божевільна гра звітного туру. Тут коїлося просто неймовірне. Такі “гойдалки” дуже подобаються вболівальникам, але зовсім не до вподоби наставникам команд, яким кілька разів під час матчу доводиться дістати валер’янку з кишені.

Поєдинок розпочався із миттєвої перестрілки. Свої голи і Легчанов, і Наталіч забили вже на другій хвилині. Далі було дійсно дуже гаряче, а моментів насправді не бракувало. До завершення тайму свій перший гол зумів до протоколу зустрічі записати Ворона. Крім того, по дублю оформили той-таки Легчанов і Наталіч. На перерву команди пішли за лідерства “фармацевтів”.

Друга частина протистояння видалася ще більш запеклою. “Пекарі” не на жарт увімкнулися після розмови між таймами і стали атакувати ще більш наполегливо. Наслідком стали голи від Шафранського і Тарасовича. Після того забив Ворона і знову неймовірна гра психологій за рахунку 4:4. Вирішальним видався все ж постріл від гравця “Галицької здоби”. Таку драматичну зустріч вирішив влучний удар від Тарасовича на 23-ій хвилині. Хоч до завершення матчу і залишався час, але його конвертувати у свої результативні дії жодному з колективів більше не вдавалося. Як би там не було, але поєдинок і без того видався фантастичним.

Дякуємо командам за таке видовище і ефектну крапку четвертого туру.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.