Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів деcятого туру

У четвер, 11 січня, розпочинається друге коло поточного сезону Бізнес-ліги Львівщини. Десятий тур цікавий не тільки матчами, але й потенційними новачками, які точно зʼявляться у заявках окремих колективів. Про очікування від ігрового дня розповідаємо у матеріалі.

“Оптіма-Малехів” – “Мостиська-2” (19:30)

На відміну від інших колективів цього тижня “Оптіма” вже отримала ігровий досвід. У вівторок команда зазнала болісної поразки від “ICOOLA” – 2:6. Власне тому, тепер хлопці захочуть нове коло розпочати з перемоги.

“Мостиська-2”, до слова, суперник, який може бути номінальним господарям по зубах. Підопічні Андрія Шагала у Бізнес-лізі зірок з неба, мʼяко кажучи, не хапають. Мостичани здобули впродовж першої частини чемпіонату лише мінімальну звитягу над “GTL”. У решті ж матчів були дуже непереконливі і результати, і футзал загалом. Тим не менш, якщо до складу команди долучаться якісні новачки, то ситуація може змінитись.

Підсумок гри точно є загадкою, але те, що голів буде багато, майже не сумніваємось. Полюбляють команди діяти видовищно.

“Патруль” – “Подорожник” (20:25)

Зустріч колективів, які не можуть бути на 100% задоволені своїм першим колом.

“Поліцейські” у поточному сезоні діють переконливіше, аніж у минулому, але є певне відчуття недосказаності. Знаємо, що команда планувала поборотись за медалі, а зараз відстань до третьої сходинки складає цілих 7 балів. Є, щоправда, у підопічних Ігоря Дороша та Степана Струка матч в запасі, але такою ж перевагою і меншим гандикапом до третьої “ICOOLA” володіє “Подорожник”.

Методом логічних умовиводів доходимо висновку, що прийдешня гра стане битвою за 6 залікових пунктів. Хто перемагає – той у підсумку і стає найближчим переслідувачем “айфоністів” у протистояннях за “бронзу”. Однозначно буде цікаво.

“ICOOLA” – “GTL” (21:20)

Друге коло чемпіонату команди розпочинають із набагато більш амбіційними планами.

“ICOOLA” наразі у статусі чинного чемпіона все ж збирається захистити свій титул, хоч наразі і перебуває за пʼять очок до першого місця. Із програми “Чистий час”, яку цього тижня відвідав президент “айфоністів” Андрій Сосницький, знаємо, що команда підсилилася Василем Ковалем із “Академії-Самбір”. Цей досвідчений гравець точно знає, як здобувати результат, тому стане в нагоді Тарасові Кузю. До речі, Коваль свого часу виступав і за “GTL”, тому дебютна гра за “ICOOLA” стане для нього принциповою.

Комплектація “логістів” натомість наразі залишається загадкою. Команді точно був потрібен свіжий подих, тому з великою інтересом підходимо до матчу цього колективу.

Номінальний фаворитом будуть “айфоністи”, але старт другого кола цілком може змінити розподіл сил.

“СВ Львів” – “Галицька здоба” (22:15)

Цього матчу “дорожники” чекали усю першу частину сезону. У Цімермана і Ко точно є що протиставити “пекарям”.

Гра першого кола завершилася перемогою “Галицької здоби” із рахунком 2:1. Тоді “СВ Львів”, можливо, на поразку і не заслуговував, тому осад по завершенні гри і залишився. Згодом “дорожники” ще й примудрилися поступитись “Оптімі”,  але і “пекарі” одного разу очки втратили, тому зараз гандикап між командами лише чотири бали. Якщо номінальні господарі перемагають, то друге коло видасться просто вогненним. Втім, якщо переможуть “пекарі”, то дистанція у сім балів буде майже недосяжною для суперників, а підопічні Сергія Тригубця побачать яскравий відблиск чемпіонського трофею.

Це протистояння точно стане центральним. Можливо, не тільки в турі, але й у сезоні. Власне тому, підготовка та концентрація у суперників на найвищому рівні.

З усіма протистояннями зможете ознайомитись у прямих трансляціях на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери