Перша ліга Львівщини: чорна смуга “Універсуму”, перше фіаско “Академії” та перемога “Скали” (підсумки 8 туру)

У суботу, 6 січня, було зіграно матчі восьмого туру Першої ліги Львівщини. У рамках звітного ігрового дня колективи провели три зустрічі, одна з яких завершилася відвертою сенсацією. Детальніше – у матеріалі.

“Універсум” – “Янів-Шипшина” (Іван-Франкове) (0:8)

У другому турі поспіль “Універсум” зазнав нищівної поразки. Цього разу колектив нічого не зумів протиставити “Яневу” з Івано-Франкового.

Варто відзначити, що у першому таймі “чорно-білі” ще створювали видимість конкуренції. “Янів” зумів відзначитись двічі, але і в суперника моменти інколи теж виникали. В будь-якому разі голів номінальні господарі у першій 13-хвилинці не забивали.

Другий тайм натомість став просто побоїщем. Команда з Іваном-Франкового відправила до сітки воріт опонента 6 мʼячів без відповіді. Дубль зумів оформити і граючий наставник “Янева” Ігор Таратула. Із рахунком 0:8 гру було завершено.

Таким чином за два матчі чемпіонату “Універсум” примудрився пропустити 25 голів, забивши натомість лише двічі. Команді потрібно виконати серйозну роботу над помилками. СФК “Янів-Шипшина” натомість здобув першу перемогу, починаючи з 2 туру.

“КІВС-2 in.IT” – “Академія-Самбір” (4:3)

До останнього моменту саме самбірці були нездоланною перешкодою для усіх учасників Першої ліги. Команда до 8-ого туру навіть жодного разу не грала внічию, не те, щоб поступатись. Поразка прийшли звідти, звідки точно не чекали. Юні “айтівці” Назарія Станкевича та Ростислава Капітанця несподівано вставили палки в колеса лідеру.

Хоча насправді все починалося за доволі сприятливим для “Академії” сценарієм. Вже на сьомій хвилині Коваль відкрив лік забитим голам у зустрічі. Після цього, щоправда, настало гольове затишшя. Першим тайм із мінімальною перевагою фаворитів і завершився.

У другому таймі також старт за самбірцями. На 15-ій хвилині той-таки Коваль оформив дубль. Далі сталося щось незрозуміле. На перебіг протистояння вплинула або втрата концентрації “академіками”, або захмарна мотивація “айтівців”. Вирішальними у грі стали заключні хвилини. За короткий проміжок часу колективи обмінялися одразу пʼятьма голами. Переможний же мʼяч на рахунку Гричука, який змусив своїх партнерів шаленіти не тільки після взяття воріт, а й по завершенні матчу.

Юні футзалісти здобули чи не найважливішу свою перемогу, оформивши, крім того, камбек по ходу гри. Завдяки такому результату також вирівнялася ситуація на вершині “турніри”. “Бандерштадт” і “Академія-Самбір” тепер ідуть ніздря в ніздрю.

“Скала” (Вільховець) – “ХНУПС” (3:1)

Осічкою лідера скористалася і “Скала”. Команда з Вільховця завдяки власній перемозі над харківʼянами скоротила відставання від другого та першого місця до трьох залікових пунктів.

Звитяга над “ХНУПС”, тим не менш, не була простою. У першому таймі, до слова, відбувся доволі стрімкий обмін голами. На сьомій хвилині забили як Олійник, так і Колісниченко. На перерву, втім, колективи пішли за мінімального лідерства “Скали”. У складі номінальних господарів відзначився Яремко.

Другий тайм став більш прагматичним, але це було на руку фаворитам. “Скала”, крім того, ще свій один мʼяч забила. Гол на рахунку Гаврищишина.

“Скала” перемагає після невдалого попереднього туру з “Бандерштадтом”.

Із повними записами матчів, а також оглядами поєдинків можете знайомитись на нашому офіційному YouTube-каналі.