Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів дванадцятого туру

У четвер, 25. січня, буде зіграно матчі 12-ого туру Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. У рамках звітного ігрового дня відбудуться чотири захопливі поєдинки. Детальніше про зустрічі – у матеріалі.

“Патруль” – “Мостиська-2” (19:30)

До відповідного протистояння команди підходять у кардинально різному настрої.

Минулого тижня “поліцейські” поступилися “GTL” у матчі, де були номінальними фаворитами. Як би “логісти” не виглядали непереконливо, та все ж “Патруль” для хлопців є зручним суперником. У двобої першого кола переміг “GTL”. Так само трапилося і зараз. Власне тому, після такої невдачі позитиву у номінальних господарів не дуже багато.

“Мостиська-2”, своєю чергою, усіх приємно здивувала і натомість шокувала “айфоністів”. “Прикордонники” у якості відвертого “андердога” здолали одного з лідерів “ICOOLA” – 3:2.

Очна дуель першого кола завершилася з рахунком 8:3 на користь “поліцейських”, але прийдешня гра, враховуючи форму команд, може стати геть іншою. Пропонуємо уважно стежити за перипетіями разом із нами.

“Тузяки” – “Подорожник” (20:25)

Анонсувати гру “Тузяків” насправді доволі важко. Команда відзначається просто захмарною нестабільністю. Здебільшого хлопці поступаються, але інколи можуть посмикати за нервові закінчення навіть лідерів чемпіонату.

У прийдешньому матчі все залежатиме від стартових хвилин. Так вже склалося, що підопічні Богдана Івануся поступаються без шансів у поєдинках, де пропускають першими. Якщо ж навпаки, то “Тузяки” дійсно можуть продемонструвати симпатичний футзал.

Гра першого кола завершилася із розгромними 12:6 на користь “фармацевтів”. Втім, тоді було одне “але”. “Тузяки” діяли без номінального голкіпера. Зараз же у заявці їх планується аж двоє. Власне тому, цікаво буде глянути на перебіг подій.

Звісно, шансів у більш якісного за кадрами “Подорожника” набагато більше, але “сюрприз” від “Тузяків” також виключати не можемо, якою б малою його ймовірність не була.

“ICOOLA” – “Оптіма-Малехів” (21:15)

Зустріч третьої та сьомої команд чемпіонату. За таких умов, певна річ, розуміємо, кому надавати перевагу у контексті здобуття звитяги.

Втім, все геть непросто. “ICOOLA”, до прикладу, у попередньому турі довела, що зовсім не безгрішна. Поразка від мостичан точно зіпсувала настрій хлопцям та змусила робити оперативні висновки. Варто додати, що на матч із “Оптімою” хлопцям не зуміє допомогти один із найкращих бомбардирів команди, капітан Володимир Когут. Лідера “айфоністів” у програному матчі із “прикордонниками” вилучили. Саме тому, цю роль тепер повинен буде виконувати хтось інший. В будь-якому разі перемога для “афоністів” є дуже потрібною. Команда Тараса Кузя все ще плекає надії на чемпіонство і тепер права на помилку точно нема.

На перший погляд “Оптіма” – прохідний опонент. Так, колектив на початку сезону знав, як шокувати усіх опонентів, але за кілька турів жвавий футзал від команди почали читати інші суперники. Загалом, панацею від “Оптіми” інші колективи вже встигли знайти. Втім, якщо прийдешня гра піде за сценарієм номінальних гостей, то глянути точно буде на що.

Все залежатиме від того, як команди приціняться одна до одної у першому таймі. Зазвичай цей відтинок для обох є найважчим.

“СВ Львів” – “GTL” (22:10)

Зустріч колективів із відверто різними завданнями.

“Дорожники” відтепер націлені тільки на перемогу і нічого, крім неї. Хлопці заряджені результатом кількатижневої давнини із “Галицькою здобою”, яку тепер бачать на відстані витягнутої руки. Суперник, до слова, цей тур пропускає відповідно до календаря, тому вперше у сезоні (хоч і на тиждень) та все ж “СВ Львів” може вийти на першу позицію. Переконані, що Цімерман і Ко будуть просто рвати і метати на паркеті за таку можливість.

“Логістика” хоч і перемогли у попередньому турі “Патруль” (2:1), але точно вважатимуться у прийдешньому поєдинку аутсайдерами. Підопічні Ігоря Романишина наразі борються виключно за престиж. Вже очевидно, що високих позицій команда не досягне, тому тепер виступатимуть від гри до гри. Можливо, це надасть команді певну розкутість і вже в наступному протистоянні глянемо на оновлений “GTL”. Втім, далеко не факт.

Загалом, гра точно вартує того, аби чекати самісінького завершення туру.

З усіма протистояннями зможете ознайомитись у прямих трансляціях на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери