Перша ліга Львівщини: відрив лідерів, розгром від НАСВ “Штурм” та перемога “ХНУПС” у дуелі аутсайдерів (підсумки 9 туру)

Минулого вікенду відбулися матчі 9-ого туру Першої ліги Львівщини. Поєдинки як завжди були наповнені змістом, а від підсумків окремих із них змінилося турнірне становище. Детальніше – у матеріалі.

“Янів-Шипшина” (Іван-Франкове) – “КІВС-2 in.IT” (4:2)

Перша поразка для юних “айтівців” у цьому році. Підопічні Назарія Станкевича та Ростислава Капітанця не зуміли здолати опір команди з Іваном-Франкового.

Попри те, що склад номінальних гостей був таким же, як і у двох попередніх переможних іграх, та все ж “Янів” виглядав у звітній дуелі більш потужно. Парадокс, адже повели у рахунку вже на 2-ій хвилині гри саме представники “КІВС-2 in.IT”. Забив Гричук. Нокдауну, втім, суперник не відчув. Вже на 4-ій хвилині Прийма відновив паритет у протистоянні.

Куди більш динамічним був другий тайм. Тут вже номінальні господарі діяли в рази впевненіше. Схоже, у перерві матчу Ігор Таратула знайшов потрібні слова для своїх підопічних і ті відплатили результатом на майданчику. Дубль від Щигла та гол Старицького поклали суперника на лопатки. М`яч Михайлишина став лише слабкою втіхою для команди, яка поступилася.

КІВС перервав свою вдалу серію. “Янів” натомість підібрався впритул до третьої позиції.

“Академія-Самбір” – “Скала” (Вільховець) (2:1)

Цей матч дійсно був очікуваним. На момент зустрічі команди перебували на другій та третій позиції відповідно. За умови перемоги самбірців команда відрізала б найближчого переслідувача у боротьбі за високі місця. Якщо б перемагала “Скала”, то “академікам” насправді б дихали у спину.

Гра стартувала дуже жваво. Це було дуже неочікувано, враховуючи статус та вагу протистояння. Вже на першій хвилині Космік вивів номінальних господарів вперед. Далі, втім, настало гольове затишшя. До завершення тайму трапився ще один дуже цікавий момент. Гаврищишин зі “Скали” отримав вилучення і залишив колектив у меншості. Голів більше у першій 13-хвилинці все ж не було.

Другий тайм зробив героєм протистояння Косміка. Футзаліст “Академії-Самбір” оформив дубль, якого, як згодом з`ясувалося, було достатньо для перемоги. Суттєво інтриги додав гол Шумина, але він стався аж на 26-ій хвилині. Команді із Вільховця банально забракло часу, щоб розраховувати на щось більше.

Власне тому, на вершині таблиці у нас тепер двовладдя: “Бандерштадт” та “Академія-Самбір”. З нетерпінням чекаємо відповідної дуелі.

НАСВ “Штурм” – “Універсум” (8:0)

Черговий розгром для абсолютних новачків змагань АФЛ. “Універсум”, крім того, у другому турі поспіль поступився із однаковим рахунком – 0:8.

Уже навіть результат першого тайму доводив, що цього дня “чорно-білі” знову очок не здобудуть. Представник “Штурму” Мельниченко, до прикладу, вже у першій 13-хвилинці розписався хет-триком у воротах опонентів. Шансів у номінальних гостей особливо то і не було.

По перерві хет-трик до свого активу записав ще й Літовченко. Поміж тим відзначалися Река та Луговенко. Загалом, дуже переконлива звитяга, які рідко у поточному сезоні вдаються “штурмовикам”.

“Універсуму” натомість геть непросто. У графі “забиті-пропущені” колектив має позначку “-50”.

“ХНУПС” – “Hillman” (6:3)

Найбільш результативна гра туру відбулася серед аутсайдерів турнірної таблиці. Перед стартом протистояння невеличка статистична перевага була на боці харків`ян, але говорити про статус “фаворита” точно було неправильно.

На ділі, втім, хлопці свою якість довели. Хоч у першому таймі і було забито лише один гол, але його оформили саме номінальні господарі. Загалом, перша половина протистояння була доволі обережною з боку обох колективів.

Набагато більше вогню було у таймі другому. Тут розкрилися як одні, так і інші. Більш солідно та холоднокровно все ж виглядали харківʼяни. У дисципліні хлопцям точно не дорікнеш, а вона у звітній грі, як зʼясувалося, вийшла на перший план. Дуже вдала гра і ще 5 забитих мʼячів у другому таймі – як наслідок. Хет-трик, до прикладу, оформив Кобижча.

“ХНУПС” відірвався від дна турнірної таблиці. Тепер там остаточно освоїлися “барбери” і “Універсум”.

Із повними записами матчів, а також оглядами поєдинків можете знайомитись на нашому офіційному YouTube-каналі.