Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів сімнадцятого туру

У четвер, 29 лютого, відбудуться поєдинки 17-го ігрового дня Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. Детальніше про прийдешні протистояння розповідаємо у матеріалі.

“Патруль” – “Тузяки” (19:30)

Дуель, де майже все вирішено ще до початку самої гри.

“Тузяки” відверто дограють цей чемпіонат. Всередині сезону команда мала дуже непогані відтинки, але це не вдалося поєднати із хорошими результатами, а наприкінці чемпіонату помітний суттєвий спад. Підопічні Богдана Івануся, схоже, зневірилися у тому, що можуть бодай на щось претендувати і “летять” матч за матчем. Єдине завдання, яке ще під силу оформити команді, – зробити Шеремету “Найкращим бомбардиром сезону”. У Романа на сьогоднішній день 20 голів у активі, але до завершення чемпіонату ще два тури. Можна зробити свою перевагу перед найближчим переслідувачем у гонитві снайперів ще більш відчутною.

“Патруль” натомість ще має турнірну мотивацію. Команда йде пʼятою, але відстань до четвертого “Подорожника” лишень 4 бали. Цю дистанцію теоретично можна скоротити, тому підопічні Ігоря Дороша та Степана Струка хапатимуться за всі шанси.

“Оптіма-Малехів” – “Подорожник” (20:25)

“Фармацевти”, своєю чергою, мають доволі непросте випробування. У минулому турі певні труднощі з “Оптімою” мали навіть “пекарі”, які за потенційно набраними балами перебувають на першій позиції.

Номінальні господарі помітно просто грають у власне задоволення, але якщо все вдаватиметься лідерам Горошку та Климишину, то супернику дійсно може бути непереливки. Тут вже більше йдеться про цілісність матчу для “Оптіми”. Команда інколи дуже нестабільна. Нерідко це трапляється і по ходу поєдинків, не тільки загалом в чемпіонаті. Якщо правильно налаштуватися – можна дати бій супернику, що у таблиці перебуває вище.

“Аптекарі” тим часом очок втрачати не збираються. Як уже і казали, на пʼяти колективу наступає “Патруль”, тому у прийдешньому турі суперника нижчого за рангом слід перемагати.

Розраховуємо на видовищний та результативний футзал.

“ICOOLA” – “Галицька здоба” (21:20)

Центральний матч туру та потенційно вирішальний для усього чемпіонату зимової Бізнес-ліги.

“Айфоністи” у поточному сезоні вже точно кажемо не зможуть захистити свій статус “золотого” призера. Команда, скоріш за все, фінішує третьою і якщо набере бали у рамках звітного ігрового дня, це вже буде стовідсотково. Втім, місія у “ICOOLA” набагато більш глобальна, аніж просто особисті інтереси. Якщо колектив відбере очки у “пекарів”, то на першій позиції чемпіонату одноосібно опиниться “СВ Львів”, який поточний тур пропускає. Власне тому, і турнірна мотивація у підопічних тандему Когут-Храмов є, і суттєва підтримка з боку “дорожників”. Налаштування на “Галицьку здобу” точно буде серйозним.

Підопічні ж Сергія Тригубця із холодним розумом готують до гри. У команди справді інколи бувають невдалі відрізки по ходу протистоянь Бізнес-ліги, але на класі “пекарі” зазвичай опонентів дотискають. Втім, чи дозволить це зробити конкурентноздатна “ICOOLA”? Питання дуже актуальне. В будь-якому разі на цю дуель “Галицька здоба” буде налаштовуватись дуже відповідально.

Матч точно вартує уваги і, впевнені, не розчарує жодного з глядачів.

Долучитися до перегляду центрального поєдинку та загалом усього 17-ого туру Бізнес-ліги Львівщини можна у прямій трансляції на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери