Бізнес-ліга Львівщини: підсумки шістнадцятого ігрового дня

У четвер, 22 лютого, відбулися матчі 16-го ігрового дня Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. У рамках звітного ігрового дня усі фаворити здобули перемоги із запасом. Детальніше про зустрічі – у матеріалі.

“Тузяки” – “ICOOLA” (1:7)

Цього разу підопічні Богдана Івануся не зуміли показати самих себе зразка першого кола. Номінальні господарі без шансів поступилися “айфоністам”.

Першого голу довелося чекати лише 5 хвилин. Своє ім`я до протоколу зустрічі вписав Сосницький. Далі “ICOOLA” тиснула на ворота опонентів і продовжувала навʼязувати свій футзал. Поодинокі огризання від “Тузяків” були, але всі вони ламалися об скелю Храмова. Граючий наставник “айфоністів” дуже грамотно читав кожну атаку суперника. До завершення першої частини зустрічі ще один свій шанс реалізували номінальні господарі. Когут подвоїв перевагу своєї команди.

По перерві “Тузяки” геть посипалися. Подальші 5 пропущених мʼячів жодних варіантів команді не залишили. Єдиним голом у відповідь відзначився Шеремета.

Чергова бліда гра у виконанні “Тузяків”. “ICOOLA” натомість закріпила власні позиції.

“Галицька здоба” – “Оптіма-Малехів” (6:2)

У перспективі саме тут могла трапитись головна сенсація звітного туру.

Матч розпочався доволі жваво, але суперники діяли на рівних. І це при тому, що різниця у командному заліку між ними суттєва. Першими взагалі забили “андердоги”. Климишин завдав невідпорного удару по воротах Павліва вже на 7-ій хвилині. Вже у наступній атаці, втім, Тригубець повернув рівність на табло. За неповну хвилину “Оптіма” знову перемагала. Кіндій знайшов свій шанс відзначитись і реалізував його. Далі по ходу тайму стався якийсь перелом у грі. “Пекарі” увімкнули шалені швидкості, а суперник просто не знав, що з цим діяти. Далі – дублі від Тригубця та Тарасовича просто шокували “Оптіму”.

В другому таймі гол був тільки один. Цей м`яч оформив Писько під самісіньку завісу зустрічі, немов підсумувавши матч.

Таким чином підопічні Сергія Тригубця продовжили йти без втрат.

“СВ Львів” – “Патруль” (7:2)

Була одна команда, яка точно залишилась стежити цього дня за перебігом подій у звітному поєдинку. “Галицька здоба” вже який тур поспіль відчуває в себе на спині подих “дорожників”, що крокують слідом. Опонент на цей раз у Цімермана і Ко був дійсно дуже непоганий. Власне тому, розрахунок на потенційну втрату очок “СВ Львів” був недаремним.

Усі прогнози недоброзичливців, тим не менш, номінальні господарі почали дуже швидко спростовувати. На шостій хвилині Олесь Великий відкрив лік забитим голам, а далі м`яч Белозьорова та автогол Удодіка почали пускати “СВ Львів” у відрив. У відповідь одного разу відзначився Чабан.

По перерві натомість “дорожники” просто переїхали опонента. Ще чотири голи відправили непросто суперника у тривалий нокдаун. Чабан зумів за підсумками гри оформити дубль, але це особливим чином його колективу не допомогло.

“СВ Львів” продовжує гонитву за “пекарями”.

Матч між “Подорожником” та ФК “Мостиська-2” не відбувся через неявку останніх. “Прикордонникам” присуджено технічну поразку 0:5.

Повні записи поєдинків та огляди матчів шукайте на YouTube-каналі Асоціації футзалу Львівщини.