Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів вісімнадцятого туру

У четвер, 7 березня, відбудуться поєдинки заключного туру Бізнес-ліги Львівщини. Саме цього буде з’ясовано імена чемпіона та усіх призерів змагань. Детальніше – у матеріалі за посиланням.

“Подорожник” – “ICOOLA” (19:30)

Один з двох матчів туру, у якому відсутня турнірна мотивація. Втім, комплектація обох команд гарантує якісний футзал.

“Подорожник” (уже можемо казати) провів цей сезон на дуже хорошому рівні. Команда суттєво додала в результатах і навіть в один момент претендувала на п’єдестал. Все ж стабільності не вистачило, але перспективи у “фармацевтів” точно є.

“ICOOLA” хоч і не зуміла захистити “золотий” титул, але потрапляння до трійки призерів у непростому чемпіонаті свідчить про амбіції команди розвиватись надалі. Тренерський тандем Когут-Храмов точно поведе далі за собою колектив до нових висот.

В очній дуелі перевагу важко буде комусь надати. Згадуємо гру першого кола, яка завершилась перемогою “айфоністів” 6:4 у дуже непростій грі. Зараз на жодну з команд результат тиснути точно вже не буде, тому як зіграють суперники у форматі “у власне задоволення” – наразі невідомо.

Точно можемо сказати, що відбувати номер на паркеті ніхто із опонентів не буде.

“Галицька здоба” – “Патруль” (20:25)

З огляду на турнірну таблицю точно найбільш очікувана та центральна гра туру.

“Пекарі” мають завдання “тільки перемога”. Якщо цю місію підопічні Сергія Тригубця виконають, то стануть зимовими чемпіонами у Бізнес-лізі. Колектив до цього моменту готувався, по суті, увесь сезон, тому зараз відповідальність просто зашкалює. Про хвилювання точно говорити не будемо. “Галицька здоба” укомплектована досвідченими гравцями, які націлені виключно на результат.

Єдиною перешкодою для “пекарів” може стати відповідне налаштування “поліцейських”. Так, у першому колі “Патруль” поступився із рахунком 4:7, але по грі підопічні Струка і Дороша виглядали дуже непогано. Власне тому, шанси на те, що номінальні гості відберуть очки в опонента присутні.

Цей матч може вирішити долю чемпіонства.

“Тузяки” – “СВ Львів” (21:20)

Якщо ж “пекарі” втратять очки, то відповідне протистояння між “дорожниками” і ФК “Тузяки” буде вирішальним.

По суті, і без турнірної мотивації, на переконливу звитягу “СВ Львів” тут варто було б очікувати. Колектив Цімермана впевнено виступав у поточному сезоні і навіть ця боротьба до останнього за “золото” – чимало вартує. Втім, розуміємо, що апетит приходить під час їжі. Якщо є хоча б маленький шанс стати чемпіонами, то футзалісти “СВ Львів” його точно використають.

Нема гарантії у тому, що “Тузяки” на цю гру зберуть оптимальний склад. Навіть якби так і сталося, то підопічні Богдана Івануся темп гри впродовж усієї дуелі точно б не витримали, як і було в матчі першого кола.

Тут очікуємо на перемогу від “СВ Львів” майже зі стовідсотковою гарантією. Втім, чи будуть ці 3 бали помічними для команди у контексті здобуття “золота”? Відповідь отримаємо лише впродовж ігрового дня.

“GTL” – “Оптіма-Малехів” (22:15)

Другий матч у турі, який відбудеться без особливого турнірного підтексту. Команди вже ні на що не претендують, але є сусідами по таблиці.

Гра першого кола, пригадуємо, була нетипово результативною як для “логістів”. Підопічні Ігоря Романишина хоч і піддалися футзалу суперника, але все ж здобули у матчі звитягу – 5:3. Після цього поєдинку у “GTL” були різні матчі, але команда так і не зуміла стрибнути вище голови. Сезон точно не може бути занесено до активу.

Для “Оптіми” виправдання можуть насправді бути. Колектив лише перший рік проводить на відповідному рівні, тому турнірні цілі хлопці точно не переслідували. Сезон точно підопічні Михайла Горошка можуть оцінити “задовільно” і, звісно ж, рухатись далі. Поєдинок із “GTL” номінальні гості можуть розцінювати як варіант гучно грюкнути дверима та звернути на себе увагу напередодні старту нового чемпіонату.

Долучитися до перегляду вирішального туру Бізнес-ліги Львівщини можна у прямій трансляції на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери