“Бандерівець” (Тернопільщина) – чемпіон ветеранського турніру пам’яті Шухевича “65+”

У неділю, 3 березня, відбулися матчі Відкритої першості Львівщини з футзалу серед віком від 65 років пам’яті Романа Шухевича. Впродовж турніру точилися запеклі баталії, а перемогу у підсумку святкувала команда заслужених виконавців із Тернопільської області. Детальніше – у матеріалі.

Змагання прийняли чотирьох учасників, а саме: “Збірна Львівщини”, “Бандерівець Тернопільщини”, “Енергія” (Львів) та “Зоря” (Держів). Команди змагалися одна з одною за форматом “чемпіонат”.

Впродовж турніру найбільш переконливо виступили колективи “Бандерівець” та “Зоря”. Обидві команди здобули по дві перемоги відповідно, а в очній дуелі розійшлися миром – 2:2. Тріумфатора, втім, таки було з’ясовано. “Бандерівець” став чемпіоном завдяки кращій результативності.

На церемонії нагородження дійсно було дуже тепло та атмосферно. Зокрема, відзначити учасників завітали і поважні гості, серед яких президент АФЛ Мирослав Хом`як, голова Комітету ветеранського футзалу АФЛ Іван Шимечко (діяв у складі “Енергії”) та його заступник Володимир Холявінський.

Нагороди, крім командних, вручали також і індивідуальні. Свої відзнаки, передовсім, за якісну роботу отримали лікар Олександр Хома та арбітри Ігор Якимишин і Олексій Кучерешко.

У номінації “Найкращий гравець команди” відзначили:

“Збірна Львівщини” – Володимир Кондратьєв

“Бандерівець” – Михайло Беринда

“Енергія” – Микола Нирко

“Зоря” – Микола Лісовський

Вдячні ЗСУ за можливість проводити подібні турніри та продовжуємо долучатись до проведення ветеранських першостей.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери