Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю поєдинків другого туру

У четвер, 16 листопада, буде зіграно протистояння другого за ліком календарного дня регіональної Бізнес-ліги. Цього разу відбудуться одразу чотири захопливі поєдинки. Детальніше про них – в анонсі.

“Патруль” – “GTL” (19:30)

Команди, які у новому сезоні точно захочуть покращити свої показники.

Ані “поліцейські”, ані “логісти” своїм підсумковим становищем у літній Бізнес-лізі не були задоволені. У чемпіонаті колективи крокували зі змінним успіхом та не посіли високих позицій, зокрема, черз власну нестабільність. Настання футзальної зими чекала як команада Ігоря Дороша, так і підопічні Ігоря Романишина. Тепер обидвоє точно захочуть проявити себе по-медальному.

“Патруль” поки у поточному чемпіонаті ігрового досвіді не має. “GTL” натомість минулого тижня стартував із поразки проти “ICOOLA” (1:3), тому хорошої злості точно не бракуватиме у прийдешній грі.

У попередніх двох дуелях було зафіксовано результати 0:0 та 3:2 на користь “логістів”, тому невеличку статистичну перевагу мають саме номінальні гості.

“ICOOLA” – “Мостиська-2” (20:25)

Дуель двох кардинально різних стихій.

Якщо “айфоністи” сповідують більш дисциплінований футзал, то мостичан прийнято характеризувати із футзалом “веселим”. “Прикордонники” зазвичай діють за схемою “Ви заб’єте скільки зможете, а ми – скільки захочемо”. Насправді у таких прагненнях підопічні Андрія Шагала інколи заграються, але це буває нечасто.

Раніше зустрічей між цими колективами ще не було. Власне тому, нова історія протистоянь буде написана саме цього дня. “ICOOLA” уже має переможний досвід у поточному чемпіонаті над “GTL”. Можливо, завдяки цьому підопічні Тараса Кузя будуть почувати себе більш впевнено.

В будь-якому разі очікування від матчу цих команд найбільш позитивні.

“СВ Львів” – “Подорожник” (21:20)

Протистояння призерів Першого дивізіону минулого розіграшу Бізнес-ліги Львівщини. Втім, якщо “фармацевти” такий результат вважають позитивним, то для “СВ Львів” першість у нижчому дивізіоні була не надто задовільною.

“Дорожники” літній чемпіонат, будьмо відверті, провалили. Команда так і не зіграла у Вищому дивізіоні, куди її завчасно відправляли. Власне тому, новий розіграш хлопці хочуть провести принаймні на тому ж рівні, що і минулої зими (друга позиція у підсумку).

“Аптекарі”, своєю чергою, минулого літа тільки дебютували в офіційних змаганнях. “Бронза” першого дивізіону змагань у результаті виглядала доволі навіть непогано. Як і кожен амбітний проект “Подорожник” тепер планує покращувати свої показники.

За очними зустрічами у команд паритет. Влітку перший поєдинок завершився на користь “СВ Львів” з рахунком 6:3. Друга гра вже подарувала звитягу “фармацевтам” – 4:3.

Хто вийде вперед у серії – продемонструє зіткнення.

“Тузяки” – “Галицька здоба” (22:15)

Матч, де, мабуть, все виглядає найбільш очевидно у прийдешньому турі.

Хоч “Тузяки” і суттєво покращили гру наприкінці літнього сезону, та все ж “пекарі”, укомплектовані топовими виконавцями, мають суттєву перевагу. Команда Сергія Тригубця стартувала у сезоні з перемоги над непоступливим “СВ Львів” (2:1). Досвід ігровий на паркеті “Боско-Арени” уже здобуто, тому навіть у цьому компоненті “Галицька здоба” переважає.

В будь-якому разі очікувань від “Тузяків” теж не бракує. Попри негативні серії у літньому чемпіонаті, команда все ж зібралася та навіть зуміла підсилитись у міжсезонні. Зараз остання сходинка точно не влаштує підопічних Богдана Івануся. Футзальна зима обіцяє бути непростою, але команда планує пройти її з високо піднятою головою. У грі з таким грізним суперником як “Галицька здоба” номінальним господарям може допомогти виключно згуртованість, дисципліна та трохи фарту.

Усі протистояння буде трансльовано на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери