Перша ліга Львівщини: дебюти новачків та повернення старих знайомих (підсумки 1 туру)

На вікенді розпочалися футзальні битви і у Першій лізі Львівщини. У кожному з поєдинків туру була своя цікава історія. Детальніше про кожну з них – у матеріалі.

Стар нового футзального сезону не завжди буває повноцінним. Це нормальні речі і всі до цього звикли. Дехто з колективів ще завершує футбольні справи, у когось натомість ще відбувається формування складу. Втім, цьогорічна Перша ліга у цьому компоненті організації перевершила всі очікування. Кожен із чотирьох запланованих матчів відбувся навіть попри те, що ігровий день змістився через затяжну повітряну тривогу. Вихідним у цей день був тільки ФК “Універсум”, але це було заплановано календарем змагань.

“КІВС in.IT-2” – НАСВ “Штурм” (0:4)

Влітку колективи діяли у Бізнес-лізі, а зараз пліч-о-пліч торують шлях вже в іншому турнірі.

Минулий досвід зустрічі був на користь “академіків”, але підопічні Володимира Гульоватого тоді зуміли здолати суперника лише з рахунком 3:2. Цього ж разу конкуренція була не такою яскравою. У першому таймі, щоправда, більш юні “айтівці” таки зуміли продемонструвати опір. Підопічні Назарія Станкевича намагалися знайти свій шанс попереду, але натомість на 7-ій хвилині були змушені виймати м’яча із сітки власних воріт. Голом відзначився Мельниченко. За мінімальної переваги “штурмовиків” команди пішли на перерву.

У другому таймі “айтівці” потрапили у пастку свого становища. НАСВ “Штурм” грамотно діяв на контратаках і раз по раз вражав ворота суперників. Голи від Пілюгіна, Степанця та Реки встановили розгромний результат.

Як і у літньому сезоні, “академіки” стартують із впевненої перемоги.

“Скала” (Вільховець) – “Янів-Шипшина” (Івано-Франкове) (1:2)

Чемпіон минулої зимової Першої ліги поступився у першому ж матчі нового чемпіонату.

Нездоланним бар’єром для минулорічних тріумфаторів змагань став старий-новий “Янів”. Колектив з Івано-Франкового раніше уже брав участь у турнірах під егідою АФЛ. Щоправда, крайній досвід команда здобувала у Гранд-лізі Львівщини (ексвідповідник Суперліги). Тепер підопічні Ігоря Таратули мають намір взяти Першу лігу і стартова перемога над “Скалою” – яскраве тому свідчення.

Поєдинок, втім, був дуже непростим для обох команд. У першому таймі голів, до прикладу, взагалі не забивали. Друга ж частина протистояння була більш яскравою. Лік забитим голам відкрив Боберський, який вивів номінальних гостей вперед. Далі відбулася дуже стрімка перестрілка між Яремком зі “Скали” та Приймою із “Янева” на 23-ій хвилині. Забивши на один гол більше та втримавши перевагу, підопічні Ігоря Таратули зуміли стартувати із гучної звитяги.

“Hillman” – “Академія-Самбір” (2:5)

На відміну від “Скали”, інший призер Першої ліги минулої зими “Академія-Самбір” все ж зуміла розпочати новий турнірний шлях перемогою.

Самбірці вийшли на паркет із абсолютними дебютантами змагань АФЛ і продемонстрували клас. Вже у першому таймі Юрків та Космік подарували команді із малої Батьківщини гетьмана Сагайдачного комфортну перевагу у 2 м’ячі. Менш досвідчені “барбери” нічого не зуміли протиставити таким епізодам. У другому таймі Біганський та більш відомий за виступами у складі “Географ-ЛНУ” Зубченко таки змогли розписатися у воротах опонентів. Втім, не дрімали і футзалісти “Академії-Самбір”. Ще один м’яч Юрківа та голи Коваля і Козлова принесли звитягу саме номінальним гостям.

“Бандерштадт” (Новояворівськ) – “ХНУПС” (5:1)

Закривав програму першого ігрового дня двобій між дебютантами змагань.

Про відповідні колективи наразі не так багато відомо, як про інших, але з кожним наступним туром точно багаж інформації поповнюватиметься новими даними. До прикладу, цього разу побачили конкурентноздатність “Бандерштадту”. Ця команда, втім, була змушена відігруватись по ходу вже першого тайму. Дебютним голом відзначились саме харків’яни. У своїй нагоді влучним був Колісниченко. Надалі забивали виключно представники Новояворівська. Перший тайм завершився із рахунком 2:1.

У другій частині протистояння перевага наших краян була ще більш очевидною. Три м’ячі почергово від Лозинського, Гадомського і Грабовського встановили розгромний підсумок зустрічі.

Надалі уважно стежимо за обома колективами.

Із повними записами матчів, а також оглядами поєдинків можете знайомитись на нашому офіційному YouTube-каналі.