Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю поєдинків третього туру

У четвер, 23 листопада, зіграють матчі третього туру Бізнес-ліги Львівщини. У рамках звітного ігрового дня проведуть три протистояння. До вашої уваги їхнє представлення.

“Подорожник” – ФК “Тузяки” (19:30)

Стартовий досвід у новому чемпіонаті для обох команд був негативним. Втім, якщо “фармацевтам” дорікнути нічим, то “Тузяки” перший матч відверто провалили.

“Аптекарі” у боротьбі поступилися “СВ Львів” (5:6), а от підопічні Богдана Івануся зазнали фіаско від “Галицької здоби” (4:10). Наступний матч колективи очевидно будуть з усіх сил намагатись зробити для себе вдалим. Якщо дивитись на передумови, то кращі шанси на перемогу у прийдешній грі саме у “Подорожника”. Про це говорить і статистика попередніх матчів між суперниками, адже разом команди діяли у літньому сезоні. Перемоги із рахунками 4:3 та 4:2 відповідно.

Якщо дивитись на заявки клубів, то більш якісно виглядає ростер “фармацевтів”. Тим не менш, знаємо, що числа та імена у футзал не грають, а новий сезон завжди хороший подразник для усіх, тому чекаємо бою.

“GTL” – “СВ Львів” (20:20)

Статистика на початку сезону у команд подібна, але от стиль футзалу геть різний.

Новий чемпіонат для обох команд – розкішна можливість повернутися на вершину. Минулої зими ці клуби посіли у Бізнес-лізі першу та другу підсумкові позиції відповідно. Футзальне літо натомість було геть невдалим для колективів. Ті підсумки, яких колективи досягли у минулій Бізнес-лізі однозначно не можуть бути втішними, враховуючи амбіції клубів.

У попередніх турах команди по одному разу перемагали та зазнали ще по одній поразці відповідно. Якщо ж дивитися на досвід минулої очної гри, то тут була звитяга “GTL” із рахунком 4:1. Не можемо точно сказати, що цей нюанс може зіграти визначальну роль у майбутній дуелі, але, можливо, невеличку психологічну перевагу матимуть саме “логісти”.

Можемо запевнити тільки в тому, що гра однозначно буде захопливою та інтригуючою.

“Мостиська-2” – “Патруль” (21:10)

В обох команд несамовита жага до перемоги.

Справа в тім, що мостичани стартували із поразки проти “ICOOLA” (3:7), але у першому таймі дали гідний бій чинним чемпіонам. “Поліцейські” натомість минулий тур воліли б узагалі забути, адже поступилися в одні ворота “GTL” (0:7).

Прийдешня гра однозначно стане ефектною крапкою звітного дня, адже між собою зіткнуться самобутні стилі команд. Перевагу важко віддати комусь із суперників, бо стабільності обом колективам дійсно бракує.

Власне тому, влаштовуємося зручніше та готуємося отримувати максимум футзального задоволення.

Усі протистояння буде трансльовано на нашому YouTube-каналі.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери