Перша ліга Львівщини: конкуренція розгорілась у кожному матчі (підсумки 2 туру)

Минулого вікенду відбулися протистояння другого туру у Першій лізі Львівщини. Кожна із команд відповідально поставилася до власної підготовки та налаштування, тому зустрічі видалися доволі рівними. Детальніше – у матеріалі.

НАСВ “Штурм” – “Скала” (Вільховець) (0:2)

Ця зустріч кардинально відрізняється від попередніх зіткнень цих команд. Минулі рази “академіки” протиставити опоненту не могли майже нічого, зараз же гра була набагато більш конкурентноздатною.

Попри те, що “Скала” повела у рахунку вже на другій хвилині, підопічні Володимира Гульоватого геть не знітилися. НАСВ “Штурм” діяв доволі дисципліновано позаду і навіть раз по раз намагався покусувати суперника попереду. Було помітно, що команді інколи просто бракує завершального пострілу по воротах, який могли б завдати лідери Чуцький і Печеришний, але ього разу із низки причин їх у розпорядженні команди не було.

У другому таймі особливим чином сюжет матчу не змінився. Команда із Вільхівця забила ще один гол, а суперник відповісти так і не зумів. Доволі прагматична гра, переможцем із якої вийшла саме “Скала”.

“Універсум” – “КІВС-2 in.IT” (2:5)

Юні “айтівці” у поточному чемпіонаті почувають себе в рази впевненіше. Після моментами дуже непростого для себе футзального літа команда щоразу додає.

Цього разу це яскраво простежилося у матчі із ФК “Універсум”. Про цей колектив достатньої інформації не мали ні ми, ні підопічні Назарія Станкевича, тому опонента “промацували” безпосередньо у грі. Перший тайм КІВС очевидно вдався. Номінальні гості команду новачків переграли по всіх параметрах. Дубль Глушковського і вдало розіграний м’яч Кузика – яскраве свідчення.

У другому таймі футзал уже був більш збалансований. Тут і “Універсум” почав додавати у роботі попереду, тому свої дебютні голи у змаганнях АФЛ команда таки забила. Зробив це Жук почергово на 17-ій та 25-ій хвилинах. “Айтівці”, тим не менш, у захисті також відсиджуватись не збирались і також зуміли вдзначитись двічі.

Іспит для “Універсуму” підопічні Назарія Станкевича влаштували дуже якісний. З огляду на перебіг звітного протистояння з нетерпінням чекаємо наступних поєдинків команд.

“Академія-Самбір” – “Бандерштадт” (Новояворівськ) (4:0)

Обидві команди у першому турі діяли переможно, тому, певна річ, хотіли продовжити цю тенденцію.

Забивати почали вже на 6-ій хвилині. Зробив це Коваль зі стану самбірців. Здавалося, після цього гра розкриється і голи полетять навсібіч. Тим не менш, надалі на майданчику було доволі тихо у плані результативності. Моменти було, але відзначитись завершальним пострілом із різних причин не вдавалося жодному із учасників матчу. Або ж голкіпери діяли переконливо, або у найбільш відповідальний момент підводила влучність.

Другий тайм, своєю чергою, уже видався більш очевидним у плані переваги одного із колективів. “Академія-Самбір” повністю перейняла ініціативу до своїх ніг та додала до своєї роботи один дуже важливий компонент, якого так бракувало у першому таймі. Йдеться про реалізацію нагод. Почергово забивали Гірний, Кунтий та Козлов.

Як наслідок – друга перемога поспіль на старті саме для самбірців.

СФК “Янів-Шипшина” (Івано-Франкове) – “Hillman” (3:1)

Зумів видати хороший старт і “Янів”. Команда хоч і не забиває по 10 у кожній грі, але поступово та злагоджено розбирає своїх суперників.

Після перемоги над “Скалою” із Вільхівця натхнення у підопічних Ігоря Таратули точно додалося. Колектив настільки ж рівно та дисципліновано діяв проти “барберів” із команди “Hillman”. Уже в першому таймі стрімкий дубль від Старицького вивів номінальних господарів уперед. Суперники жодним м’ячем не відповіли.

У другому таймі так трапилося, що “Янів” забив двічі, але підсумували гру рахунком 3:1. Справа в тім, що Щигол на старті 13-хвилинки відправив “кулястого” до сітки власних воріт. Наприкінці зустрічі Боберський, втім, повернув гандикап у два голи.

Дві звитяги поспіль для “Янева” і не надто вдалий старт для “Hillman”, який набиратиме вже по ходу наступних зустрічей.

Із повними записами матчів, а також оглядами поєдинків можете знайомитись на нашому офіційному YouTube-каналі.