“Даруймо радість дітям”: теплий благодійний захід, який відбувся вшосте

У післядень свята Миколая, 7 грудня, на паркеті “Боско-Арени” точилися запеклі футзальні баталії між командами дітей соціально незахищених категорій та сиротинців Львівщини. Такий турнір є традиційним і відбувся вшосте, вкотре подарувавши усім учасникам найкращі емоції.

Організаторами такої доброї події вчергове стали Управління молоді та спорту ЛОВА, ЛОО ВФСТ “Колос”, Асоціація футзалу Львівщини, БФ “Допомога і Турбота”, а також Згромадження Салезіян УГКЦ. Чемпіона ж цьогоріч між собою визначали підлітки львівської “Копи”, Рава-руського ліцею, Лівчицької спецшколи та Родинного Дому “Покрова”. Усі команди зіграли кожна з кожною, тому ігрової практики та спортивного азарту зовсім не бракувало.

У підсумку зі стовідсотковим результатом (три перемоги, 11 забитих і 0 пропущених м’ячів) виступив колектив РД “Покрова”. “Срібло” – у Рава-Руського ліцею, “бронза” – у “Копи”.

По завершенні змагального процесу відбулася атмосферна церемонія нагородження, яку розпочали спільним виконанням гімну України та хвилиною мовчання у пам’ять про загиблих воїнів, завдяки яким у мирному Львові маємо змогу втілювати такі добрі традиції.

Серед поважних гостей на закритті турніру були, зокрема, начальник Управління молоді та спорту ЛОВА Роман Хім’як, президент АФЛ Мирослав Хом’як, голова спортивного товариства “Колос” у Львівській області Лілія Білінська, голова комітету з проведення змагань АФЛ Ростислав Капітанець, а також президент ФК “Покрова” (Львів) о. Анатолій. Кожен із присутніх виступив перед дітьми із привітальними словами. Очільник Асоціації футзалу Львівщини Мирослав Хом’як, зокрема, сказав таке:

“Шановні діти, День святого Миколая – це завжди особливе свято не тільки для вас, але й для усіх дорослих. Це також можливість для усіх нас об’єднатись навколо виконання добрих справ. Бажаю, аби вас не тільки у цей день, а й завжди оточували такі справи і такі люди. Хочу, щоб позитив ви отримували не тільки на футзальному майданчику, а й у повсякденному житті. Нехай ваші мрії збуваються і ніхто та ніщо не заважає їхньому втіленню. Листи від українців до Миколая завжди були різними, але зараз є одне спільне і найважливіше прохання до Чудотворця – якнайшвидше завершити війну і щоб запанував мир у нашій країні. Віримо у те, що будемо почуті. Вам – гарної долі, а Україні – перемоги”, – зазначив у своєму зверненні Мирослав Степанович.

Далі був прихід ще одного гостя, якого запросили спільним виконанням добре відомої пісні “Ой, хто, хто Миколая любить”. Разом із усіма організаторами Миколай нагороджував спортсменів не тільки кубками та медалями, а ще й смачними подарунками. Завершили цю казкову історію теплим спільним фото.

Даруйте радість дітям, адже таким чином робимо щасливими і самих себе!

Інформаційна служба АФЛ

Партнери