Друга ліга України: “NG Metal” в 1/4, “Nice Guys” – поза бортом турніру

Минулого вікенду відбулися матчі-відповіді стадії 1/8 фіналу розіграшу Другої ліги України з футзалу. За підсумками протистоянь одна з двох львівських команд зуміла пробитися до наступного етапу турніру. Детальніше – у матеріалі.

Перед матчем-відповіддю на львівській “Боско-Арені” підопічні Василя Дениса почували себе впевненіше, аніж суперник. На виїзді із костопільським “Комфорт-Сервісом” команді вдалося вирвати потрібну перемогу із рахунком 4:2, тому домашня гра мала б складатись більш-менш спокійно. Втім, поєдинок у Львові був максимально непростим для “металістів”. Суперник у другому таймі зустрічі увімкнув п’яту швидкість і серйозно похвилював “NG Metal”. Підсумком дуелі на “Боско-Арені” стала нічия 4:4. Власне тому, сприятливий результат першої гри і дозволив представникам Львівщини крокувати далі.

Не зуміли подужати свого суперника “хороші хлопці”. “Nice Guys” після мінімальної поразки у Львові від вінницького “ЯСКО” (1:2) розгромно поступився опоненту на виїзді – 4:8. Таким чином команда Євгена Москвіна припинила виступи у цьогорічному розіграші всеукраїнських змагань.

“NG Metal” натомість вже встиг отримати суперника у чвертьфіналі. У понеділок, 29 квітня, відбулося жеребкування 1/4 фіналу Другої ліги, відповідно до якого далі “металісти” зіграють із МСК “Харків-2”. Базові дати наступної стадії змагань – 11 та 18 травня.