“КІВС in.IT” U-17 завершив сезон у Юнацькій Екстра-лізі

На тижні в Ужгороді відбувся заключний тур цьогорічного розіграшу, який і подарував підсумкові результати. На фініші непростого сезону юні “айтівці” посіли сьому сходинку. Детальніше розповідаємо у матеріалі.

Відповідний чемпіонат був найбільш тривалим у сезоні 23/24 серед юнацьких змагань АФУ (прим. Асоціація футзалу України). Розіграш охопив 5 з’їзних турів (тричі – Івано-Франківськ, по одному – Рівне та Ужгород). Участь у змаганнях взяли 10 клубів, а переможцем ЮЕЛ (прим. Юнацька Екстра-ліга) вперше в історії став – луцький “Любарт”.
Протягом сезону львівська команда “КІВС in.IT” зіграла 18 матчів, у яких здобула 4 перемоги, 4 нічиї та зазнала 10 поразок. За усіма показниками підопічні Назарія Станкевича показали середній результат, що втілилось у підсумкове сьоме місце чемпіонату.
Слід зазначити, що наша команда на ЮЕЛ була представлена на 90% гравцями U16, тому і потенціал на наступний рік просто чудовий.
Також Комітет дитячо-юнацького футзалу АФУ визначив найкращих в індивідуальних нагородах. Таких чином Назар Прус став “Найкращим гравцем команди”, а Дем’ян Кузик отримав “Приз глядацьких симпатій”.
Дякуємо юним гравцям зі Львівщини за якісне представлення регіонального футзалу на всеукраїнській арені. Бажаємо подальших успіхів та нових здобутків.
Джерело: КІВС Футзал
Інформаційна служба АФЛ

Партнери