“Енергія” – “ХІТ”: екстралігове протистояння досягло свого апогею

Вихідні 13-14 травня на “Боско-Арені” у Львові були максимально спекотними. У рамках півфіналу VBET Екстра-ліги з футзалу львівська “Енергія” та київський “ХІТ” продовжили чинити драматичне шаленство звітної пари. Після львівського етапу рахунок у серії – 2:2.

Про це повідомляє пресслужба “енергетиків”. Суботній поєдинок уже за традицією цієї пари завершився нічиєю в основний час 4:4. Не визначили переможця і у додаткових таймах, тому справа дійшла аж до серії пенальті, де більше пощастило киянам – 6:7.

Наступного дня для львів’ян відбувся матч істини з “ХІТом”. Якби підопічні Валерія Легчанова поступалися, то залишали б розіграш за крок до фіналу.

Гра, втім, розпочалася саме на користь господарів. Перше взяття воріт у зустрічі відбулось на 11-ій хвилині. Відкрили рахунок “енергетики” — дальнім ударом після розіграшу аута відзначився Ярослав Квасній. Наприкінці першого тайму команда Валерія Легчанова подвоїла перевагу. Тарас Кузь влучно пробив орієнтовно з шестиметрової лінії, автором гольової передачі став Віталій Радевич.

На 22-ій хвилині м’яч знову влетів у ворота “ХІТа” — цього разу це був автогол Ігоря Чернявського, який намагався перервати простріл від Михайла Зварича. На 24-ій хвилині Олег Легендзевич зіграв на перехопленні, віддав передачу повз голкіпера киян на Андрія Теряєва, який спокійно переправив м’яча у вже порожні ворота. Одразу після цього гості почали атакувати з п’ятим польовим (Євген Сірий) і на 25-ій хвилині їм вдалося скоротити відставання — відзначився Олександр Педяш.

Львів’яни відповіли комбінацією Віталій Радевич – Андрій Цілик – Тарас Кузь на 30-ій хвилині. Капітан “Енергії” отримав м’яч у штрафному майданчику і переграв голкіпера, таким чином оформивши дубль у матчі. Ще за хвилину внаслідок пресингу “енергетики” заволоділи м’ячем на половині майданчика суперників і Віталій Радевич відправив сферу у порожні ворота. До честі киян, гості продовжили атакувати і на 33-ій хвилині Євген Жук забив другий гол для “ХІТа” у цьому матчі. Однак, на 35-ій хвилині Ярослав Квасній зі своєї половини майданчика влучив у порожні ворота столичної команди — це був другий гол для Ярослава та сьомий для “Енергії” у поєдинку. Щоправда, через дві хвилини Євген Жук знову відзначився, скоротивши відставання до чотирьох м’ячів. “Енергетики” відповіли ударом у стійку від Ігоря Марциняка.

Саме тому, підсумковий рахунок матчу — 7:3 на користь “Енергії”.

Плей-оф. 1/2 фіналу. VBET Екстра-ліга 2022/2023. Четвертий матч. 14 травня 2023 року. Львів. Боско Арена.

“Енергія” (Львів) – “ХІТ” (Київ) — 7:3 (2:0)

Рахунок в серії — 2:2

Голи: Квасній, 11, 35, Кузь, 19, 30, Теряєв, 24, Радевич, 31 — Чернявський, 22 (А/Г), Педяш, 25, Жук, 33, 37

Попередження: Войтович, 2, Радевич, 2, Пелех, 15 — Сірий, 2

“Енергія”: Войтович, Пітуля – Малишко, Легендзевич, Зварич, Теряєв, Цілик, Радевич, Кузь, Квасній, Марциняк, Гураль, Буньо, Пелех
Головний тренер: Валерій Легчанов

“ХІТ”: Сухов (Кравець, 25) – Жук, Поночовний, Чернявський, Сірий, Сметаненко, Журба, Шеремета, Завертаний, Педяш, Ліфер, Подлюк, Школьний
Головний тренер: Олег Лук’яненко.

Арбітри: Антон Ноєв (Запоріжжя), Святослав Ключник (Миколаїв), Андрій Кузьмін (Львів)
Хронометрист: Ярослав Сторожук (Львів)
Спостерігач арбітражу: Юрій Веремчук (Рівне)
Делегат: Богдан Мельник (Львів)

Варто відзначити, що рахунок у півфінальній серії плей-оф став 2:2 і п’ятий та заключний поєдинок відбудеться вже 17 травня у Києві. Час початку протистояння – 13:00.

Посилання на трансляцію вирішальної гри “енергетиків” у поточній VBET Екстра-лізі залишаємо ТУТ, а також палко вболіваєм за нашу львівську команду.