“Шкільна ліга” з футзалу: перші матчі та перші враження від них

Найбільш масштабний освітянський спортивний проект Львова “Шкільні ліги” стартував і у виді спорту футзал. Перші ігрові дні вже відбулися майже у всіх районах нашого міста, тому доцільно викладаємо дебютні думки від учасників змагань з приводу довгоочікуваного початку турніру.

Станом на 15.05 районний етап “Шкільної ліги” з футзалу розпочався у п’ятьох із шести районів Львова. Останнім серед представлених стартує Шевченківський район Львова, поєдинки у якому відбудуться, починаючи із середи, 17 травня. Варто відзначити, що вищезгаданий район задекларував для участі найбільшу кількість навчальних закладів – 25. Власне тому, стартового удару по м’ячу там чекаємо неабияк.

До решти районів змагання, що їх організовує Асоціація футзалу Львівщини за підтримки Управління спорту та Управління освіти міськради, увірвалися просто ураганно. Принципові зустрічі, видовищні гри та повний спектр найщиріших емоцій – усе це про старт “Шкільної ліги” з футзалу.

Своїми враженнями вже встигли поділитись і безпосередні учасники такого заходу.

“Першу зустріч проводили із 95-ою школою та перемогли з рахунком 9:0 Показали хорошу гру, тому і здолали суперника. До “Шкільної ліги” готувались доволі довго. Приблизно три місяці. З нетерпінням чекали цих змагань, тому перед собою ставимо тільки найвищі завдання. Для мене особисто футзал – цікавий вид спорту. Стежу за “Енергією” та побажаю своїй команді у змаганнях виступати не менш класно”, – зазначив гравець 80 Ліцею Владислав Стефанків.

“Від такого турніру тільки найпозитивніші емоції, – каже Максим Кисіль, гравець СЗШ №13. Наша школа ставить перед собою завдання посісти підсумкове місце не нижче третього. Знайомий з футзалом, адже тренуюсь та граю за КІВС. Щодо принципових суперників, то тут виділив би 98-му школу, в якої нам вдалося вирвати перемогу – 1:0″.

Оксана Михайлівна Онишкевич, вчитель фізкультури СЗШ №90, у коментарі нашій інформаційній службі сказала таке:

“Готувалися доволі довго до цих змаганнях. Для нас це завжди дуже хороша перспектива. Справа в тім, що саме у футзалі команда нашої школи була на провідних ролях у місті. Наші випускники є представниками “Енергії”, а також збірної України з футзалу. Йдеться про Віталія Радевича та Назара Войтовича. На турнірі ставимо перед собою таким чином амбітне завдання посісти щонайменше призове місце”.

Окрім перших думок, публікуємо у наших соцмережах також і надалі аж до завершення турніру результати поєдинків.

Світлина: Управління спорту Львова

Інформаційна служба АФЛ

Партнери