“Енергія” стартує у плей-оф VBET Екстра-ліги України

У п’ятницю, 26 квітня, львівські “енергетики” проведуть вдома перший матч чвертьфінальної серії плей-оф VBET Екстра-ліги проти хмельницького “Сокола”. Поєдинок відбудеться у Палаці спорту “Галичина”. Початок – о 16:00.

Посівши п’яту підсумкову позицію у регулярному розіграші змагань, підопічні Валерія Легчанова у суперники отримали “Сокіл”, який фінішував четвертим. До речі, хмельничани випередили “Енергію” лише за додатковими показниками. Очок у колективів порівно – по 46.

Звітні поєдинки серії обіцяють бути дуже напруженими. Якщо пригадати протистояння регулярного чемпіонату, то “Енергія” та “Сокіл” показали майже рівні результати. Спершу перемога “Сокола” у Хмельницькому — 3:0, потім нічия 2:2 у Здолбунові та перемога “Енергії” вдома — 3:1.

Оскільки чвертьфінал триває до двох перемог, права на помилку у суперників практично немає. Серія стартує на майданчику “енергетиків”, зважаючи на розташування команд у турнірній таблиці за підсумками регулярного чемпіонату. Другий та за необхідності третій матч команда Валерія Легчанова проведе в гостях.
Відеотрансляцію матчу у Львові дивіться на YouTube-каналі “Футзал LIVE” за посиланням.