“Енергія” здолала “in.IT” у матчі VBET Екстра-ліги

У п’ятницю, 10 лютого, “Енергія” перемогла “in.IT” у номінально домашньому матчі 4 туру третього етапу VBET Екстра-ліги з рахунком 3:1.

Про це повідомляє пресслужба “енергетиків”. На проведення звітного поєдинку вплинула чергова ракетна атака російських окупантів. Вже на 6-ій хвилині матч довелося зупинити майже на дві години через повітряну тривогу. На той момент рахунок був 0:0.

Після відновлення гри на 10-ій хвилині “енергетики” вийшли вперед. Михайло Зварич перехопив м’яча у суперника, віддав передачу до штрафного майданчика і Олег Легендзевич влучно пробив повз голкіпера.

Команда Валерія Легчанова збільшила свою перевагу у другій половині зустрічі на 32-ій хвилині. Гол видався ефектним — Мар’ян Пелех п’ятою переправив м’яча у ворота після передачі Тараса Кузя.

Далі “айтівці” перейшли на гру з п’ятим польовим (Володимир Гриник), однак “зелено-білі” надійно захищались. Тим не менш, вже на 37-ій хвилині “енергетикам” вдалось вразити порожні ворота “in.IT”. Автором голу став Мар’ян Пелех, який оформив дубль у матчі.

За півтори хвилини до фінальної сирени “айтівці” відновили інтригу у поєдинку — відзначився Віталій Багряк.

Розв’язка настала на останніх секундах зустрічі. Той же Віталій Багряк вдруге переправив м’яча у ворота, однак цього разу з порушенням правил — з допомогою руки. Саме тому, арбітри гол не зарахували, а гравець “in.IT” отримав друге попередження і, як наслідок, червону картку.

У підсумку фінальна сирена зафіксувала перемогу “Енергії” у львівському дербі з рахунком 3:1.

4 тур 3 етап. 10 лютого 2023 року. VBET Екстра-ліга. Львів. “Боско-Арена”.

“Енергія” (Львів) – “in.IT” (Львів) — 3:1 (1:0)

Голи: Легендзевич (10), Пелех (32, 37) – Багряк (39).

“Енергія”: Войтович – Буньо, Кузь, Пелех, Теряєв, Малишко, Зварич, Легендзевич, Квасній, Марциняк, Цілик, Гураль – Морикишка, Радевич.

Головний тренер: Валерій Легчанов.

“in.IT”: Кардаш – Федюк, Стегніцький, Константінов, Лейбюк, Гриник, Абрамчук, Багряк, Коваль, Білюк, Мурин – Кітор.

Головний тренер: Андрій Федюк.

Попередження: Гриник (22), Багряк (39).

Вилучення: Багряк (40, повторне попередження).

Арбітри: Руслан Лутій, Максим Кравченко (обидва – Київ), Ярослав Сторожук (Львів)
Хронометрист: Володимир Болізюк (Львів)
Спостерігач арбітражу: Андрій Лютий (Львів)
Делегат: Богдан Мельник (Львів)

Огляд матчу можна переглянути за посиланням.

Світлина: in.IT