Арбітри АФЛ виконали тестування FIFA

У суботу, 11 лютого, на майданчику “Боско-Арени” (вул. Кривчицька Дорога, 19) відбулися тестування фізичної підготовки арбітрів Асоціації футзалу Львівщини. Рефері АФЛ вправлялися із комплексним тестом FIFA.

Згідно із календарним планом заходів комітету арбітражу Асоціації футзалу України арбітри всеукраїнських змагань повинні були впродовж лютого 2023-ого року пройти поточне тестування фізичної готовності. Із цим наші представники Феміди впоралися у відкритому форматі за присутності учасників ЕЛ та регіональних змагань. Арбітри, які представляють Львівщину, повністю виконали вимоги комплексного тесту FIFA.

Голова КА АФЛ Роман Проць та його заступник Андрій Лютий фіксували результати Speed, Coda та Ariet тестів. Рефері АФЛ успішно впоралися з усіма трьома складовими фітнес-тесту FIFA і звітним заходом завершили виконання програми навчально-тренувального збору, який стартував ще всередині січня поточного року.

Відмінна фізична підготовка – один з важливих компонентів якісної роботи рефері. Це на власному прикладі, зокрема, продемонстрував і наш Орест Дуцяк, який на початку року, нагадаємо, став першим футзальним арбітром FIFA зі Львівщини.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери