“Галицька Здоба” – “Любарт”: матч із величезною вагою

У четвер, 2 березня, відбувся перенесений поєдинок 10-ого туру Суперліги Львівщини з футзалу між львівською “Галицькою Здобою” та луцьким “Любартом”. Це протистояння стало одним із вирішальних у сезоні. Про деталі розповідаємо у матеріалі.

Заочна боротьба за чемпіонські нагороди між “Любартом” та “Nice Guys” досягла свого апогею. У таблиці команди йшли нога в ногу із відставанням лишень в одне очко. Власне тому, за прогнозами інтрига мала б триматися аж до матчів заключного туру. Проти такого розвитку подій виступила “Галицька Здоба”, власне про зустріч якої із волинянами повідомляємо нижче.

“Галицька Здоба” (Львів) – “Любарт” (Луцьк) (0:0)

Про цей двобій говорили не тільки у контексті змагань Суперліги Львівщини. Колективи зустрінуться між собою, зокрема, наприкінці березня, але вже у статусі учасників 1/8 фіналу Кубка України з футзалу. До такої високої стадії як “пекарі”, так і “князі” дісталися через сито відбіркових ігор, тому своїм шансом на потрапляння до чвертьфіналу неабияк дорожитимуть. Звітний же матч мав стати генеральною репетицією перед поєдинками всеукраїнських змагань.

Насправді майже увесь відтинок протистояння видався засушливим. Попри те, що “Любарт” мав конкретну турнірну мотивацію, “Галицька Здоба” дуже грамотно захищалася і шансів номінальним фаворитам особливо то і не давала. Були певні загрозливі ситуації у першому таймі, але зазвичай “пекарі” просто спричиняли їх власними помилками на своїй частині поля. Підопічні Назарія Бугайчука ці спроби не реалізували, тому на перерву команди пішли без голів. У другому таймі потроху ініціативу почала переймати “Здоба”. Під завершення зустрічі підопічні Сергія Тригубця навіть сміливо пішли у гру з п’ятим польовим. Внаслідок цієї тактики кілька небезпечних нагод поблизу воріт Горніка було створено, але не більше. Голів глядачі у цій парі так і не побачили.

Під завершення сезону у Суперлізі “пекарі” потроху починають віднаходити власну гру. Шкода, що це трапилося так пізно, в інакшому випадку були б претендентами на більш високі місця. Щодо “Любарта”, то становищу “князів” точно не позаздриш. Відстань від “Nice Guys” збільшилася до трьох залікових пунктів, тому заключний тур, по суті, стане формальним у контексті “золота”. Із претендента на чемпіонство колектив перетворився у претендента на медалі. Тепер, аби точно захистити свою позицію на п’єдесталі, “князям” необхідно перемагати суперника у 14-ому турі змагань.

Інформаційна служба АФЛ

 

Партнери