SML Бізнес-ліга: підсумки матчів тижня

Впродовж 1-2 березня відбулося кілька зустрічей SML Бізнес-ліги. Про їхню особливість, перипетії та підсумки – у матеріалі.

Поточний тиждень у звітних змаганнях став доволі непередбачуваним. Справа в тім, що перебіги протистоянь розгорталися за дуже несподіваними сценаріями. Власне через це і сталися зміни у турнірній таблиці. Крім того, цей відтинок став насиченим для студентів ЛДУФК. Про це та інше у звіті.

“Lemberg Auto” (Львів) – “Географ-ЛНУ” (Львів) (4:2)

Матч обіцяв бути максимально принциповим. Команди борються за призові місця, але перед очною дуеллю між ними була різниця лишень у два бали. “Автомобілісти” розташовувались на третій позиції, а “географи” відповідно на другій сходинці. Протистояння мало на меті з’ясувати чи відбудуться пертурбації у переліку потенційних призерів.

Про те, що відбувається поєдинок між рівними командами, яскраво свідчив перший тайм зустрічі. Було багато боротьби, багато пошуків оптимальних варіантів для наступальних дій. У такому ритмі перша частина гри і минула. Завершилася вона закономірними 0:0. У другому таймі матч суттєво пожвавився. На двох колективи забили 6 голів, але найбільш значним у цьому плані є те, що більшість м’ячів залітало до сітки воріт “Географа”.

Команда  університету Франка поступилася і відповідно впала на третю позицію. На другому місці тепер “Lemberg Auto”. До завершення чемпіонату у кожного залишилось лише по два матчі, тому наступні тури обіцяють бути особливо запеклими.

“ЛДУФК-2” (Львів) – “САД” (Львів) (4:2)

Тут зустрілися два доволі самобутні колективи. Завжди амбітні підопічні Андрія Федюка зійшлися у дуелі з командою “САД”, яка, попри невдалі результати, намагається діяти у видовищній манері в кожному поєдинку. І хоч у студентів ЛДУФК була невеличка залікова перевага у турнірній таблиці, але завчасно віддавати три очки номінальним господарям точно ніхто не планував.

“ЛДУФК-2” вразив ворота суперників двома швидкими м’ячами. “САД” оговтався аж наприкінці тайму, коли скоротив гандикап у рахунку до одного голу. На старті другої частини гри “дорожники” вирівняли паритет у двобої, тим самим просто шокувавши опонентів. Тим не менш, попри свій юний вік, підопічні Андрія Федюка не розклеїлися, швиденько зібрались та повернули перевагу на табло на власну користь. Вирішальними голами відзначились вихованці львівського “Динамо” Боднар та Варениця.

“GTL” (Львів) – “ЛДУФК-2” (Львів) (1:0)

Одразу ж наступного дня після матчу із “САДом” підопічним Андрія Федюка належало провести перенесений поєдинок проти команди, яка на всіх парах мчить до чемпіонства. У поточному чемпіонаті “логісти” ще не поступалися, тому геть не планували цього робити і в дуелі проти студентів ЛДУФК.

Забігаючи наперед, відзначимо, що дуель видалася доволі нетиповою. Зустріч по її завершенні можна було б навіть охарактеризувати як доволі скромну. Небагато моментів, а долю гри вирішив лишень один м’яч.

Впродовж протистояння було багато позиційної боротьби та чимало неточностей як з боку одних, так і інших. Такі чинники і стали атрибутами доволі в’язкого, несмачного для спортивних гурманів футзалу. Тим не менш, свій момент навіть за такого перебігу зустрічі колектив “GTL” зловив. Сталося це після помилки голкіпера “ЛДУФК-2” Явного наприкінці першого тайму. Воротар доволі авантюрно вийшов за межі карної зони у ситуації, яка до цього не спонукала. Варик спокійно відправив м’яча у, по суті, незахищені ворота.

У другому таймі продовжилася рівна гра, без гостроти. Червону, крім того, отримав антигерой зустрічі Явний. Вилучення голкіпер отримав за гру рукою поза штрафним майданчиком.

У підсумку ряд цих помилок і спричинив мінімальну поразку “ЛДУФК-2”. Колектив ще має певні шанси на укріплення своїх позицій всередині турнірної таблиці. У “GTL” на горизонті натомість все чіткіше проглядається золотий відблиск.

Нагадаємо, що змагання SML Бізнес-ліги відбуваються серед тижня здебільшого у вечірню пору. Під завершення сезону, коли настає час вирішальних поєдинків, потрібно якомога оперативніше виконувати роботу над помилками та більше їх на майданчику не повторювати задля здобуття кращих результатів. За таких умов якнайшвидше обговорити власні матчі колективи мають можливість, зокрема, у закладах наших партнерів “Gazda Group”. Ресторани цієї мережі працюють до 24:00, тому гостинно раді приймати навіть найбільш пізніх відвідувачів.