ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини: підсумки дванадцятого ігрового дня

Відбулися поєдинки дванадцятого туру ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. “Тузяки” заробили перший бал, “пекарі” подужали “Електроконик”, а “Географ-ЛНУ” розбив “GTL”. Про ці та інші зустрічі детальніше – у матеріалі.

“Патруль” – “Копа” (4:2)

Цей матч був єдиним із поєдинків середи.

“Поліцейські” продовжують активно надолужувати втрачене. Підопічні Ігоря Дороша починають штампувати переможні результати. Хоч гра із непоступливою “Копою” спершу давалася непросто, та все ж у другому таймі “Патруль” виглядав набагато переконливіше. Ми знову побачили націленого на ворота Чабана. Яскраво виражений “стовп” номінальних господарів оформив дубль та своєю активністю постійно загрожував воротам юних футзалістів “Копи”.

Окрім результату, і малюнок гри “Патруля” також доволі непоганий. За умов продовження такої тенденції на фінішній прямій ми можемо побачити “поліцейських” у сімці найкращих, які поборються згодом за медалі.

“Тузяки” – “КІВС in.IT-2” (2:2)

Цей день настав! Нарешті “Тузяки” вибороли бодай один заліковий пункт.

Хоча підопічні Богдана Івануся цілком могли розраховувати у звітній грі і на повноціні три бали. У першому таймі по голу відзначились Викович та Скиба. Друга половина гри здебільшого була якраз та “Тузяками”. Свій м’яч команда забила на 28-ій хвилині і вже навіть відчула смак довгоочікуваної звитяги. Тим не менш, наприкінці гри юні “айтівці” пішли у бій з п’ятьма польовими. Ціна однієї помилки вартувала втраченої перемоги. Викович оформив дубль і встановив остаточний рахунок на табло.

У підсумку – невеличка втіха для “Тузяків” і чергові набрані бали для футзалістів Ростислава Капітанця і Назарія Станкевича.

“УФАМ” – НАСВ “Штурм” (3:2)

Зуміли перервати свою негативну серію “медики”.

Команда “УФАМ” доволі давно не знала смаку набраних балів. Хлопці зазнавали однієї поразки за іншою та суттєво ускладнили собі завдання виходу до лідерської сімки. Як слід згуртувавшись, цього разу команда видала більш змістовну гру. Не в останню чергу це сталося через повернення до обойми лідерів Сливара і Терлецького. Лідери колективу були на полі і це відразу стало відчутно.

Переможний м’яч, тим не менш, забив Хвалько. Сталося це на заключній хвилині гри. Завдяки такому пізньому голу “лікарі” вирвали важливу звитягу.

“УФАМ” повернувся до забігання по медалі, “штурмівці” поки також серед ТОП-7.

“Галицька здоба-2” – “Електроконик” (4:2)

“Пекарі” зуміли зламати опір непоступливого “Електроконика”.

Перший тайм матчу, втім, видався максимально рівним. Про це свідчив і рахунок на табло, який фіксував 0:0 по завершенні першої 20-хвилинки. У другому таймі голи посипалися. Здебільшого забивали підопічні Сергія Тригубця, тому логічно, що у підсумку саме вони святкували перемогу.

“Електроконик”, своєю чергою, ця поразка особливим чином не похитнула. Колектив залишився у ТОП-3 та продовжує рухатись далі. Інша справа в тім, як психологічно команда відновиться до прийдешньої непростої гри з “GTL”.

“Подорожник” – “ICOOLA” (1:3)

Потихеньку йде у відрив від решти учасників Бізнес-ліги “ICOOLA”. У звітному турі підопічні Тараса Кузя знову здобули перемогу.

З перших миттєвостей, втім, все складалося зовсім не так, як собі планували “айфоністи”. На 9-ій хвилині Ворона шокував своїм голом не тільки Мірзаєва, а й усю команду суперника. Парадокс полягав у тому, що “фармацевти” у турнірній таблиці перебували на значно нижчих позиціях, тому поразка для “ICOOLA” аж ніяк не читалася.

У другому таймі клас дався взнаки. Переговоривши між собою у перерві, номінальні гості зарядилися на успіх та відправили три м’ячі до воріт суперників. “Подорожник” більше не забивав.

Таким чином “ICOOLA” впевнено почуває себе на лідерській позиції перед останнім туром регулярного чемпіонату.

“GTL” – “Географ-ЛНУ” (2:5)

Ключове протистояння відповідного туру. Відбулося воно останнім за ліком аж у понеділок, 21 серпня, тому і уваги було найбільше. Між собою зустрілися колективи із ТОП-4.

Вже на першій хвилині “логісти” повели у рахунку. Гол до свого активу записав Каспришин. Після цього “GTL” шокував суперника ще одним м’ячем, коли забивав Романишин. На перерву, втім, пішли за рахунку 2:1. Наприкінці тайму Лещишин відквитав один гол.

У другій частині протистояння колектив “географів” дуже додав у роботі попереду. Завдяки своїм лідерам представники ЛНУ просто переграли досвідчених опонентів. По дублю оформили Лещишин і Єлфімов. Ще одне взяття воріт на рахунку Кучіра.

Завдяки такій вольовій звитязі “Географ-ЛНУ” продовжує переслідування “ICOOLA”. “GTL” натомість у поточному сезоні трохи хвилює. Команда втратила стабільність, яку демонструвала не один змагальний відтинок. Підопічні Ігоря Романишина зазнали четвертої поразки у сезоні, тому повинні зробити певні висновки.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.