ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів 13 туру

На майданчику спорткомплексу ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Черемшини, 31) продовжуються змагання в ICOOLA Бізнес-лізі Львівщини з футзалу. Наступним буде 13-ий за ліком тур, який стане заключним у рамках першого етапу. Детальніше про очікування від прийдешніх зустрічей розповідаємо у матеріалі.

Момент “X” настав. Вирішальні поєдинки першого етапу Бізнес-ліги попереду. Хтось гарантував собі участь у Вищій лізі другого етапу завчасно, а комусь доведеться добряче попітніти, щоб заробити таку путівку в останньому турі “регулярки”.

НАСВ “Штурм” – “Галицька здоба-2” (23 серпня, 19:00)

Дуель сусідів по турнірній таблиці.

У другій частині першого кола “штурмівці” не на жарт забуксували. За певних умов команда може навіть не потрапити до ТОП-7 напередодні старту другого етапу. Для того, щоб себе убезпечити від такого розвитку подій потрібно щонайменше не поступатись “Галицькій здобі-2”.

“Пекарі” натомість будуть не на жарт розлюченими. На тижні колектив провів свій перенесений матч із “УФАМ”. Підсумок – дуже неприємний. Підопічні Сергія Тригубця поступилися, тому тепер захочуть однозначно реабілітуватись.

Дуже хороший поєдинок, щоб задати темп усьому туру.

“КІВС in.IT-2” – “УФАМ” (23 серпня, 19:50)

Футзалісти номінальних господарів уже зовсім не ті, що були на початку сезону.

Комплектація колективу залишилась тією ж, а от у якісному плані хлопці дійсно додали. Підопічні Ростислава Капітанця та Назарія Станкевича у своєму активі уже мають 6 балів та чимало конкурентноздатних зустрічей. У грі проти “медиків” юні футзалісти точно захочуть завершити перше коло на мажорній ноті.

“УФАМ” натомість у крайніх дуелях також приємно дивує. Після стабілізації складу та повернення лідерів “лікарі” здобули дві перемоги поспіль. На перший погляд “КІВС in.IT-2” – суперник, з яким можна продовжити позитивну тенденцію. Та чи так все просто?

Турнірна мотивація однозначно більше тиснутиме на “УФАМ”. Це може зіграти з командою як злий жарт так і навпаки.

“ICOOLA” – “Патруль” (23 серпня, 20:40)

“Поліцейські” набрали хорошого ходу і навіть залишаються із шансами на потрапляння до Вищої ліги.

Кілька перемог поспіль повернули “Патруль” до боротьби за ТОП-7. Тепер, якщо команда зуміє ще й обіграти “ICOOLA”, то шлях до Вищої ліги буде дуже ймовірний. Всі чудово розуміємо, наскільки великою є між клубами відстань у турнірній таблиці та все ж мотивація – сильна річ. За таких умов будь-який із конкурентів може вважатися по зубах.

“Айфоністи”, своєю чергою, точно планують завершити “регулярку” на першій позиції. Підопічні Тараса Кузя демонструють дуже хороші показники, тому це цілком ймовірний варіант. У грі з “Патрулем” хлопці будуть заряджені на успіх.

Перемога потрібна обом. Атак точно буде вистачати. Головне – те, наскільки добре вдасться суперникам нейтралізувати сильні сторони одне одного.

“Копа” – “Тузяки” (24 серпня, 19:00)

Черговий шанс для “Тузяків” та хороша можливість для “Копи”.

Якщо про невдачі команди Богдана Івануся говоримо ледь не заздалегідь, то “Копа” точно розраховувала на більше. На початку чемпіонату підопічні Павла Костюка діяли більш впевнено та відповідно здобували кращі результати. Зараз же колектив вилетів із ТОП-7 та відповідно у другій частину сезону боротиметься лише у Першій лізі. Поєдинок із “Тузяками” може стати мотивацією лише у плані психологічного задоволення.

Номінальні гості тим часом розраховують здобути бодай одну перемогу в “регулярці”. Шанс проти “Копи” стане для команди останнім, тому за нього, мабуть, варто чіплятися. Багато залежатиме також від складу “Тузяків”. Якщо комплектація буде оптимальною, можемо розраховувати на конкурентноздатний футзал. Якщо ж ні – підсумок очевидний.

“Електроконик” – “GTL” (24 серпня, 19:50)

Центральний матч туру. Кожній із команд є що доводити.

Для “Електроконика” попередній ігровий досвід був негативним. Музика і КО поступилися “Галицькій здобі-2” і тепер точно голодні до успіху. Колектив сформовано боєздатний, тому шанси навіть у грі з досвідченими “логістами” точно будуть.

Тим паче, що у поточному сезоні “GTL” лихоманить. Команда втратила багато очків, а крайня поразка від “Географа-ЛНУ” (2:5) взагалі була дуже болючою. В одному зі своїх післяматчевих інтерв’ю Ігор Романишин розповідав, що його хвилює нестабільність “логістів”. Така тенденція продовжилась, але це питання можна вирішити всередині колективу. Якщо хлопці зробили необхідні висновки після попередніх поразок, то бій “електроконикам” дадуть солідний.

Скоріш за все, тут побачимо прагматичний футзал. Парадокс, але, найімовірніше, перемогу здобуде той, хто більш дисципліновано зіграє позаду.

“СВ Львів Lemberg Auto” – “Подорожник” (24 серпня, 20:40)

Це протистояння ще точно відбудеться у другому етапі, а зараз – генеральна репетиція.

Для “автомобілістів” непотрапляння до Вищої ліги змагань – справжній провал. Нагадаємо, що команда є чинним віцечемпіоном Бізнес-ліги, тому і в поточному чемпіонаті розраховувала на найвищі позиції. Втім, нестабільність складу все ж далася взнаки і позначилася на результатах. Прийдешній поєдинок проти “фармацевтів” може стати віддушиною виключно у випадку перемоги. Та й заліковий платцдарм потрібно робити якнайкращий.

“Подорожник” натомість на якісь високі позиції, певна річ, не розраховував. “Аптекарі” заявилися на свій перший офіційний чемпіонат і навіть у кількох зустрічах зуміли організувати сенсації. Це вже є дуже хорошим результатом. Матч із “СВ Львів Lemberg Auto” має стати хорошим іспитом для колективу перед стартом у другій частині чемпіонату.

Невеличка перевага, звісно ж, на боці “автомобілістів”, але в заключному турі кожен захоче запам’ятатись якнайкраще.

За усіма поєдинками анонсованого туру ICOOLA Бізнес-ліги матимете можливість стежити в онлайн-трансляціях на нашому YouTube-каналі. До речі, у нас продовжує діяти “фішка” – флеш-інтерв’ю у прямому ефірі. Власне тому, після фінальних свистків не поспішайте залишати канал із трансляцією. Усе для того, щоб почути найбільш гарячі та свіжі думки безпосередніх учасників матчу.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери