ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини: підсумки шістнадцятого ігрового дня

Змагання в ICOOLA Бізнес-лізі Львівщини тривають. Боротьба на вершині “турнірки” Вищої ліги досягла свого апогею. Якими були матчі звітного 16-ого туру – у матеріалі.

Вища ліга

“GTL” – “УФАМ” (1:3)

“Логісти” продовжують неприємно дивувати своїх прихильників. Цього разу команда поступилася ще й “медикам”. Хоча перший тайм, варто відзначити, був рівним.

Попри те, що на перерву команди пішли за мінімальної переваги “лікарів”, але матч дивився. Було багато руху, багато єдиноборств, а якість гри насправді захоплювала.

У другому таймі “УФАМ” довів свою перевагу ще до двох забитих м’ячів. “GTL” відповів лише одного разу голом від Варениці. Невдалий сезон для підопічних Ігоря Романишина триває. У другому етапі команда тільки поступається.

“ICOOLA” – “Патруль” (3:1)

Чудово пам’ятаємо матч “регулярки”, коли “поліцейські” здолали команду Тараса Кузя з рахунком 3:1. Цього  ж разу “айфоністи” суперникам відплатили тією ж монетою.

Цікаво, але у грі-реванші все розпочалося знову ж з голу “Патруля”. Чабан забив м’яч після розіграшу стандартного положення. Під завісу першого тайму, втім, Буцик паритет відновив.

Якість лавки номінмальних господарів у другій частині протистояння зіграла вирішальну роль. “ICOOLA” виглядала більш свіжою, тому і забила свої м’ячі та здобула перемогу у поєдинку. Дубль на рахунку капітана Романа Кузя.

Заочна битва між “айфоністами” та “географами” за першу сходинку триває.

“Географ-ЛНУ” – “Електроконик” (матч не відбувся)

До речі, про “географів”. Свій матч звітного туру підопічні Андрія Манька виграли малою кров’ю. Суперники із “Електроконика” на гру не з’явились.

Перша ліга

НАСВ “Штурм” – “Подорожник” (1:5)

Повернення до гри від “академіків”, будьмо відверті, не вдалося.

“Фармацевти” виглядали більш переконливо вже з перших хвилин протистояння. Долучивши до складу команди досвідчених Павліва та Лапшія на другий етап, гра “аптекарів” стала більш збалансованою та видовищною.

Хоч перший тайм очної дуелі і завершився нічиєю, але у другій половині поєдинку спритність та наполегливість “Подорожника” все-таки переважила. Найбільш активно постарався у результативному плані для своєї команди Моленда, який відзначився “дублем”.

Із таким складом на зимовий чемпіонат, переконані, у “фармацевтів” шансів на позитивні результати буде ще більше.

“Тузяки” – “Копа” (4:1)

Цього моменту дочекалися тільки найвідданіші тіфозі “Тузяків”. Команда врешті-решт здобула перемогу.

Так, перед тим були два позитивні підсумки, але це були так звані “кабінетні” звитяги. Безпосередньо за підсумками гри колектив Богдана Івануся ще не перемагав. У грі із “Копою” це нарешті трапилося.

Перший тайм був, тим не менш, дуже щільний. Команди намагалися не поступатися одне одному на жодному клаптику поля. Саме тому, цілком логічно, що підсумком двадцятихвилинки стала нічия 1:1. Далі свій момент знайшов Шеремета. Роман дуже класно влився у гру номінальних господарів та в цьому матчі оформив “дубль”. Далі “Тузяки” багато терпіли аж до останніх хвилин і двічі впіймали “Копу” на помилках. Спершу гол забив голкіпер Колодрубський, а на заключні хвилині Максим Дидик поставив остаточну крапку в дуелі.

Тепер день “14 вересня” стане у клубному календарі “Тузяків” червоним.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.