ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів 17 туру

У четвер, 21 вересня, відбудуться поєдинки четвертого туру другого етапу змагань ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини. Звітний ігровий день подарує ще більше топових емоцій та вирішальних протистоянь. Детальніше – у матеріалі.

Вища ліга

“Патруль” – “Галицька здоба-2” (19:35)

“Поліцейські” мають намір віддати “пекарям” за поразку ще у регулярному розіграші.

Тоді, нагадаємо, “Патруль”, попри конкурентноздатну гру, все ж поступився із рахунком 3:5. Прийдешня дуель, крім того, стане принциповою для одного виконавця. Андрій Коваль по завершенні першої частини сезону перейшов до стану “поліцейських” саме із “Галицької здоби-2”. Враховуючи лідерські якості цього гравця, можемо розраховувати на його максимальну підтримку нинішньої команди.

В будь-якому разі матч повинен стати захопливим, а перемогу можуть здобути як одні, так і другі.

“УФАМ” – “ICOOLA” (20:25)

Кожен поєдинок за участі “медиків” – це справжня вистава. Навіть якщо команда і поступається, то робить це насправді яскраво.

У минулому турі, до прикладу, “лікарі” обіграли чинних чемпіонів “GTL” (3:1). Крім того, у регулярному розіграші “УФАМ” завдав однієї з небагаточисленних поразок “ICOOLA” (4:3). Власне тому, зуб точений у підопічних Тараса Кузя на суперників серйозно. Як буде цього разу? Все-таки “ICOOLA” вважається одним із головних претендентів на чемпіонство, тому очків на фінішній прямій втрачати негоже.

Непоступливі “медики” чи амбіційні “айфоністи”. Чи не найголовніше питання у рамках звітного туру Вищої ліги?

“GTL” – “Електроконик” (22:05)

На матч минулого туру “електроконики” не з’явилися, а “логісти”, своєю чергою, продовжили поступатись.

Для обох другий етап змагань точно не є вдалим. “Електроконики” через втрату залікових пунктів, пов’язану із рішенням КДК, залишилися без чемпіонських амбіцій. “GTL” натомість страждає суто через спортивні результати. У Вищій лізі підопічні Ігоря Романишина ще балів не набирали, тому ця ситуація зависла над командою, немов дамоклів меч.

Для обох очна зустріч – можливість реабілітуватися в очах самих себе. Саме тому, гра буде дійсно принциповою. Очікуємо на цікавий футзал.

Перша ліга

“Копа” – НАСВ “Штурм” (18:45)

Попередній тур для обох був провальним. “Академіки” поступилися із рахунком 1:5 “Подорожнику”, а “Копа” зазнала поразки від аутсайдерів “Тузяків” – 1:4.

Цього разу кожен із колективів буде з усіх сил намагатись перемогти. До завершення чемпіонату залишилось зовсім небагато і кожен захоче фінішувати на якнайвищій позиції. Для цього звитяги варто по-справжньому штампувати. Як підопічні Павла Костюка, так і команда Володимира Гульоватого є добре підкутими у плані якості виконавців.

Скоріш за все, на перший план у цій грі вийде індивідуальна майстерність гравців. Цей компонент буде залежати від заявки на матч. У будь-якому разі це протистояння має розігнати темп ігрового дня.

“Подорожник” – “СВ Львів Lemberg Auto” (21:15)

Поєдинок цілковитих протилежностей у плані здобутих результатів.

“Фармацевти” додають із кожним наступним матчем. Те, що команда не потрапить до Вищої ліги, погодьтеся, читалося. Тим не менш, залучивши до складу досвідчених виконавців, “аптекарі” починають діяти все більш привабливо та яскраво у плані видовища та хороших результатів. Зокрема, перемога над міцним “Штурмом” у попередньому турі з рахунком 5:1 – чудове свідчення. Зараз колектив однозначно захоче переможну серію довести аж до останнього туру чемпіонату.

“Автомобілісти” натомість перший етап провалили. Те, що команда не потрапила до Вищої ліги, є справжнім шоком для гравців. Нагадаємо, що “СВ Львів Lemberg Auto” поки ще чинний віцечемпіон Бізнес-ліги, який взимку діяв дуже переконливо. Зараз ситуація із точністю до навпаки, тому головне питання: “Чи залишилась все-таки мотивація?”.

У цьому зможемо пересвідчитись лишень безпосередньо під час перегляду двобою.

За усіма поєдинками анонсованого туру ICOOLA Бізнес-ліги матимете можливість стежити в онлайн-трансляціях на нашому YouTube-каналі. До речі, у нас продовжує діяти “фішка” – флеш-інтерв’ю у прямому ефірі. Власне тому, після фінальних свистків не поспішайте залишати канал із трансляцією. Усе для того, щоб почути найбільш гарячі та свіжі думки безпосередніх учасників матчу.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери