ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини: підсумки сімнадцятого ігрового дня

Продовжилися змагання в ICOOLA Бізнес-лізі Львівщини. 17-ий тур був багатим на захопливі зустрічі, які ще на крок наблизили нас до розв’язки сезону. Детальніше про поєдинки – у матеріалі.

Вища ліга

“Патруль” – “Галицька здоба-2” (5:6)

Просто ураганний матч, який змусив респектувати обом командам.

Підсумок першого тайму 3:3 уже про щось та й каже. Гра насправді була рівною, а рахунок у матчі відкрив “Патруль”. Конюховський забив свій гол вже на 6-ій хвилині. Подвоїв перевагу номінальних господарів Чабан, який продовжує відзначатись у поточному чемпіонаті. Далі, втім, на перший план вийшли досвідчені виконавці “пекарів”. Саме завдяки зусиллям Писька, Короля та Сов’яка на перерву команди пішли за рівного рахунку.

У другій частині зустрічі гольова перестрілка продовжилась. Щоправда, цього разу на один м’яч більше забили підопічні Сергія Тригубця. Матч завершився звитягою номінальних гостей.

У такому протистоянні перемогу могли здобути як одні, так і інші. Фортуна цього дня, тим не менш, була більш прихильною до “пекарів”.

“УФАМ” – “ICOOLA” (0:2)

“Айфоністи” продовжують зводити старі рахунки. Після перемоги над “Патрулем” у минулому турі команда Тараса Кузя здолала іншу команду своїх кривдників із розіграшу регулярного чемпіонату.

У рамках першого етапу “медики” перестріляли “ICOOLA” із рахунком 4:3. Цього ж разу матч вже йшов виключно за сценарієм номінальних гостей. Перемогу претенденти на чемпіонство здобули, як згодом з’ясувалося, ще по ходу першого тайму. Два м’ячі, забиті на 12-ій хвилині, подарували команді впевненість та цілковитий контроль над ситуацією. Гол від Храмова взагалі видався шедевром. Атлет “ICOOLA” поцілив за комірець Пушаку ударом з власної частини поля. У плані результативності цієї гри то була ефектна крапка.

“ICOOLA” продовжує перегони із “Географ-ЛНУ” за “золото” змагань.

“GTL” – “Електроконик” (матч не відбувся)

Скоріш за все, у поточному сезоні команду “Електроконик” ми вже не побачимо. У світлі останніх новин навколо колективу, хлопці прийняли рішення припинити виступи у змаганнях.

Перша ліга

“Копа” – НАСВ “Штурм” (3:4)

Після поразки від “Тузяків”, схоже, досі не оговталась “Копа”. Колектив Павла Костюка не показав звичну для себе гру у поєдинку із НАСВ “Штурм”.

Хоча у першому таймі гра була досить рівною. Як одні, так і інші мали свої можливості для взяття воріт і доволі непогано контролювали м’яч. У другій же частині поєдинку краще виглядали “академіки”. Підопічні Володимира Гульоватого зробили собі хороший гандикап у два м’ячі. Втримати, втім, перевагу у рахунку не вдалося. “Копа” відігралася завдяки дублю від Гупала. Коли, здавалося, що паритетний підсумок от-от буде зафіксовано, Река своїм голом просто шокував усіх присутніх та одразу ж опинився в обіймах партнерів по команді

Завдяки пізньому взяттю воріт НАСВ “Штурм” здолав команду “Копа”.

“Подорожник” – “СВ Львів Lemberg Auto” (4:3)

Продовжує приємно дивувати колектив “фармацевтів”. Цього разу хлопці Андрія Пітулі зуміли переграти наразі чинних віцечемпіонів Бізнес-ліги – “СВ Львів Lemberg Auto”.

Хоча після першого тайму саме “автомобілісти” вели у рахунку. Найбільше постарався Горошко, який відзначився дублем. Один гол ще до перерви відквитав Ворона, який у карному майданчику суперника діяв просто бездоганно.

У другому таймі за справу взялися “биті пси” львівського футзалу. Ще один м’яч від Ворони, а також взяття воріт від Лапшія та Дудаша перекрили гол “СВ Львів Lemberg Auto”. В принципі, перемога “аптекарів” із контексту гри не випадала. У другій частині протистояння номінальні господарі діяли цікавіше та більше попрацювали задля підсумкового успіху.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.