Самбірська “Спарта” – чемпіон Відкритої першості Львівщини “65+”

У суботу, 23 вересня, спортзал міста Рудки (Львівщина) прийняв Першість Львівщини з футзалу серед ветеранів віком від 65 років до Дня захисників і захисниць України. З-поміж чотирьох колективів-учасників у рамках “чемпіонату” визначили найсильнішого. Переможцем стала самбірська команда “Спарта”.

Окрім тріумфаторів, участь у змаганнях також взяли ФК “Держів”, “Енергія” (Львів) та ФК “Іванівка” (Тернопіль).

Попри те, що турнір був ветеранським, різного спектру емоцій не бракувало. Зібралися професіонали своєї справи, які ще у недалекому минулому діяли у всеукраїнських футзальних першостях. Команда-чемпіон жодного разу не поступилася, лишень одного разу натомість зігравши внічию 1:1 із ФК “Держів”. Останні, до речі, стали “срібними” призерами турніру.