ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини: підсумки вісімнадцятого ігрового дня

У четвер, 28 вересня, відбулися чотири принципові зустрічі у рамках поточного сезону ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини. Разом із тим завершилися дуелі у Першій лізі змагань. Вища ліга ж продовжує з’ясовувати імена призерів, але чемпіон уже відомий достроково. Детальніше про попередні матчі – у матеріалі.

Вища ліга

“ICOOLA” – “Галицька здоба-2” (7:1)

Попри те, що обидві команди є претендентами на медалі Вищої ліги, та все ж різниця в очному протистоянні була відчутною.

У першому таймі, щоправда, гра була більш-менш рівною. “Пекарі” навіть забили першими. Зробив це Писько вже на 9-ій хвилині. Відновив паритет у рахунку під завісу тайму інший досвідчений виконавець. Когут із “ICOOLA” подарував своїй команді нічийний результат до перерви.

У другому ж таймі підопічні Сергія Тригубця на себе просто схожими не були. “Айфоністи” розбили своїх опонентів у максимально видовищному стилі. Зокрема, по дублю до своїх активів записали Когут та Павлик. Ще по одному м’ячу забили Тимошенко, Якимов та навіть голкіпер Мірзаєв. На виході маємо перемогу “ICOOLA” із рахунком 7:1 над “Галицькою здобою-2”.

Підопічні Тараса Кузя втримали лідерство в таблиці і, враховуючи те, що “Електроконик” більше у чемпіонаті грати не буде, стали чемпіонами змагань достроково. “Пекарів” натомість чекає просто шалена боротьба за третю позицію.

“Патруль” – “Географ-ЛНУ” (1:5)

Найближчий переслідувач “ICOOLA” також переконливо тріумфував. Сталося це у матчі “географів” проти “Патруля”.

Вже з перших хвилин стало помітне налаштування та пристрасть в очах номінальних гостей. Команда Андрія Манька будь-що хотіла здобути звитягу і перші кроки у цьому напрямку стала робити майже відразу. М’ячі від Кучіра та Труша відправили “поліцейських” у невеличкий нокдаун.

У другому таймі картину домалювали ще один гол від Кучіра та м’ячі від Єлфімова і Зубченка. Взяття воріт від Чабана стало для “Патруля” лишень слабкою втіхою, тому підсумок був закономірним.

Попри свої старання, “Географ-ЛНУ” на фінішній прямій таки поступається “ICOOLA” чемпіонством. Хоч у команд і є ще в запасі очна зустріч, але “ICOOLA” тепер точно стала недосяжною для інших опонентів.

Перша ліга

“Тузяки” – “Подорожник” (2:4)

У фіналі сезону Першої ліги обидві команди подарували дуже змістовну зустріч.

Другий етап змагань як для одних, так і для інших став більш вдалим та продуктивним. “Тузяки” зуміли здобути кілька звитяг, а “фармацевти” добряче додали у якості гри. Очний поєдинок був також досить видовищним.

“Аптекарі” вистрелили одразу дуплетом. Голи від Наталіча і Лапшія за короткий проміжок часу точно шокували підопічних Богдана Івануся, але аж ніяк не знищили. У “Тузяків” були моменти, щоб забивати, а зробила це команда наприкінці тайму. Свій черговий гол забив Шеремета.

У другому таймі матч також виглядав доволі захопливо, тому ще три м’ячі були цілком логічним наслідком. Дубль від Фостяка з боку “Подорожника” та ще гол від Юрія Скиби з боку опонентів сформували остаточний рахунок гри.

“Фармацевти” у підсумку фінішували третіми у Першій лізі. “Тузяки” – на п’ятому місці.

НАСВ “Штурм” – “СВ Львів Lemberg Auto” (1:1)

Дуель двох лідерів Першої ліги завершилася нічиєю. Хоча у випадку перемоги “академіків” ситуація на вершині могла б змінитись.

Цього разу “автомобілісти” зі “штурмовиками” видали доволі прагматичний футзал. Зазвичай обоє беруть участь у результативних матчах, але не так сталося в очній грі. На гол Луговенка у першому таймі результативно відповів Белозьоров у другому. Так, моменти у обох ще були, але із реалізацією таки виникли труднощі. Власне тому, підсумком зустрічі і стала нічия.

“СВ Львів Lemberg Auto” фінішував першим, а НАСВ “Штурм” став “срібним” призером Першої ліги.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.