ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів 19 туру

У четвер, 5 жовтня, зіграють поєдинки передостаннього туру у Вищій лізі ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини. Головною інтригою залишається боротьба за третю сходинку. Детальніше про матчі – у матеріалі.

Минулого тижня підсумували сезон у Першій лізі та визначили переможця і “срібного” призера чемпіонату. Тим не менш, відкритим і дуже захопливим є питання вакантної “бронзової” позиції.

“Патруль” – “GTL” (19:00)

Для обох можливість стати третіми – чи не останній шанс врятувати неоднозначний сезон.

Втім, якщо “Патруль” впродовж чемпіонату суттєво додав, то “GTL” і далі вирізняється своєю нестабільністю. Підопічні Ігоря Романишина точно не розраховували на такі труднощі після минулорічного чемпіонства, але недаремно ж кажуть, що здійнятися на вершину легше, аніж там втриматись. Десь так вийшло і у випадку “логістів”. У будь-якому разі потрапляння до ТОП-3 принаймні слугуватиме як для одних, так і для інших хорошим емоційним фоном перед зимовим сезоном, який також невдовзі стартує.

Гра, можливо, не буде особливо феєричною, враховуючи специфіку обох колективів, але боротьби та бажання точно не бракуватиме.

“Галицька здоба-2” – “Географ-ЛНУ” (19:50)

Мотивації більше буде саме у “пекарів”. Команда Сергія Тригубця продовжує гонитву за “бронзою”.

У цьому чемпіонаті другий склад “Галицької здоби” виглядав по-бойовому. Попри те, що команді не завжди вдавалося зібрати оптимальний склад, але колектив залишається із шансами на призи досі. “Пекарі” точно зроблять усе від себе залежне, щоб бути у грі до останнього і наразі саме у них найкращі передумови для підсумкового успіху.

Щодо “географів”, то команда все ж відпустила “ICOOLA” на недосяжну відстань. “Айфоністи” фінішують першими, підопічні ж Андрія Манька стануть другими. Через це, можливо, поєдинки, що залишились, не стануть для колективу особливо принциповими. Тим не менш, спортивну складову ніхто не скасовував. У складі “географів” є чимало якісних виконавців, які не захочуть просто відбувати номер.

Матч точно буде емоційним та результативним. Хто переможе – вирішить фортуна.

За усіма поєдинками анонсованого туру ICOOLA Бізнес-ліги матимете можливість стежити в онлайн-трансляціях на нашому YouTube-каналі. До речі, у нас продовжує діяти “фішка” – флеш-інтерв’ю у прямому ефірі. Власне тому, після фінальних свистків не поспішайте залишати канал із трансляцією. Усе для того, щоб почути найбільш гарячі та свіжі думки безпосередніх учасників матчу.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери