ICOOLA Бізнес-ліга Львівщини: прев’ю матчів 12 туру

На майданчику спорткомплексу ЛНУ ім. Івана Франка (вул. Черемшини, 31) продовжуються змагання в ICOOLA Бізнес-лізі Львівщини з футзалу. На черзі – 12-ий тур. Детальніше про очікування від прийдешніх зустрічей розповідаємо у матеріалі.

У передостанньому турі першого етапу вогню точно не бракуватиме. Вартість перемоги є неймовірною, адже колективи продовжують вирішувати свої завдання перед розподілом на другу частину сезону. Один із матчів навіть встиг відбутися раніше. “Патруль” обіграв команду “Копа” із рахунком 4:2. Втім, детальніше про цей та решту поєдинків уже по безпосередньому завершенні туру.

ФК “Тузяки” – “КІВС in.IT-2” (17 серпня, 18:45)

Двобій головних “андердогів” поточного чемпіонату Бізнес-ліги.

Втім, у “айтівців” потроху справи налагоджуються. Команда, зокрема, на тижні вже навіть встигла здобути першу перемогу у сезоні. Обіграли дійсно потужного опонента. Підопічні Ростислава Капітанця та Назарія Станкевича здолали “Галицьку здобу-2”. Власне тому, на піднесенні колектив захоче оформити другу звитягу поспіль.

“Тузяки” натомість на цей поєдинок покладають ледь не єдині сподівання. Команда провела дев’ять матчів, у яких зазнала дев’яти поразок. Зараз на кону для підопічних Богдана Івануся буде стояти дійсно багато.

З психологічної точки зору вага перемоги неймовірна для обох команд.

“УФАМ” – НАСВ “Штурм” (17 серпня, 19:35)

Колективи, які на початку сезону однозначно діяли впевненіше, ніж у крайніх турах.

Втім, нестабільність складу та низка інших причин завадили впевнено себе почувати як одним, так і другим. Якщо “штурмівці” принаймні зуміли зберегти місце у лідерській сімці, то “медики” точно незадоволені. Ані власним становищем, ані грою. “УФАМ” не знав смаку набраних балів уже три тури. Тому колектив дійсно голодний до перемог.

Нестабільний футзал демонструють обоє. Власне тому, щось прогнозувати у цій дуелі дуже важко. Шанси 50/50.

“Галицька здоба-2” – “Електроконик” (17 серпня, 20:25)

Обидвоє уже отримали свій ігровий досвід цього тижня.

У понеділок, 14 серпня, відбулися перенесені протистояння турніру. “Електроконики” діяли із “Географом-ЛНУ”, а “пекарі” зустрічалися із “КІВС in.IT-2”. Якщо Музика і компанія набралися хорошого настрою від дуелі із підопічними Андрія Манька (2:2), то Сергій Тригубець зі своєю командою точно був у шоковому стані. На поразку від юних “айтівців” 2:3 колектив точно не розраховував. Цей факт перед прийдешнім двобоєм може зіграти для “пекарів” дійсно злий жарт. Якщо колектив психологічно не відновився, то із потужним “Електрокоником” діяти буде дуже непросто. За певних обставин “Галицька здоба-2” ще навіть може не потрапити до лідерської сімки за підсумками першого етапу, тому боротися хлопці повинні виключно за перемогу.

На нас очікує захоплива гра і, скоріш за все, чимало забитих м’ячів.

“Подорожник” – “ICOOLA” (17 серпня, 21:15)

У цьому протистоянні зійдуться новачки.

“ICOOLA” хоч і дебютант змагань під егідою АФЛ, але турнірна дистанція доводить, що команда позмагається за найвищі позиції. У попередньому матчі підопічні Тараса Кузя зуміли здолати чинних чемпіонів “GTL” із рахунком 4:2. Така звитяга однозначно додала ще більше позитиву та впевненості у власних діях команді.

“Фармацевти”, своєю чергою, ідуть доволі нестабільно. Колектив також є новачком Бізнес-ліги, але за високі цілі боротись поки не вдається. Тим не менш, залучення до тренувальної роботи відомого футзаліста Андрія Пітулю точно піде на користь подальшим перспективам команди.

Якщо цього разу “аптекарям” вдасться відібрати очки в “ICOOLA”, то ідентифікатор правильності шляху “Подорожника” буде на зеленій позначці.

“GTL” – “Географ-ЛНУ” (21 серпня, 21:00)

Цей поєдинок відбудеться найпізніше – на початку наступного тижня.

Однозначно центральний поєдинок туру. Хоч “логісти” і перебувають на четвертій позиції, але можливості та боєздатність цієї команди чудово розуміємо. Підопічні Ігоря Романишина точно захочуть реабілітуватись за поразку від “ICOOLA”. Хлопці мають досвід для того, аби такі осічки перемелювати. Тим не менш, випробування цього разу буде не менш складним.

“Географи” своєю формою демонструють власну націленість не те, що на медалі, а навіть на головний трофей Бізнес-ліги. За таких умов перед жодним із суперників капелюха підопічні Андрія Манька скидати не будуть.

Зовсім не впевнені, що у цій грі буде велика кількість голів. Тим не менш, протистояння однозначно буде дуже цікавим.

За усіма поєдинками анонсованого туру ICOOLA Бізнес-ліги матимете можливість стежити в онлайн-трансляціях на нашому  YouTube-каналі. До речі, у нас продовжує діяти “фішка” – флеш-інтерв’ю у прямому ефірі. Власне тому, після фінальних свистків не поспішайте залишати канал із трансляцією. Усе для того, щоб почути найбільш гарячі та свіжі думки безпосередніх учасників матчу.

Інформаційна служба АФЛ

Партнери