Суперліга Львівщини: яким був 9-ий тур (підсумки)

У суботу, 12 серпня, відбулися поєдинки передостаннього туру Суперліги Львівщини з футзалу. Матчі були просто шаленими, а несподівані результати було зафіксовано у кожному з протистоянь. Детальніше розповідаємо у матеріалі.

“Галицька здоба” – “NG Metal” (4:3)

Поєдинок головного претендента на чемпіонство та його головного переслідувача. Така вивіска завжди приваблює увагу.

Почав приваблювати увагу і поєдинок із дебютних своїх миттєвостей. На сьомій хвилині, до прикладу, рахунок уже був 2:1 на користь “металістів”. Це при тому, що “пекарі” спочатку пропустили, потім відігрались і знову пропустили. Під завісу тайму глядачі поблизу майданчику Ліцею ім. Пулюя побачили ще три голи.  Рахунок став 3:3.

Другий тайм був дуже напруженим та насправді рівним. Ціна помилки для обох колективів була неймовірно високою. За таких умов було десь логічно, що усе найцікавіше відбудеться насамкінець. Так і сталося. Результативна і переможна атака підопічних Сергія Тригубця трапилася на заключній хвилині. Після вилучення Цюпки за другу жовту картку голом у більшості відзначився Люблінський, який загалом у цій грі оформив хет-трик.

Божевільна звитяга та дещо несподівана перемога “пекарів”. Завдяки такому результату різниця між командами лише два бали, тому останній тур стане просто вогненним.

“Штурм” – “Nice Guys” (4:3)

Протистояння дещо схоже до того, яке трапилося між командами у першому колі. Щоправда, цього разу “штурмівці” перевершили самих себе.

Перший тайм матчу підопічні Юрія Цибика, тим не менш, собі до активу занести точно не можуть. Пропущені голи від Павліва та братів Михалюнів ледь не стали вбивчими для команди. Надію на продовження віку інтризі подарував лише Чорний, який свій м’яч забив усередині тайму. Дуже видовищна перша частина дуелі, за підсумками якої ніхто б не міг подумати, що перемогу “хороші хлопці” таки втратять.

Налаштування у перерві для “Штурму” було насправді визначальним. Інакше як пояснити той факт, що другий тайм був для команди просто ураганним. Колектив зумів не тільки вирівняти паритет, але й забити переможний м’яч. Сталося це на 30-ій хвилині, коли Моночков своїм результативним пострілом шокував “гайсів”.

Тепер все залежить від останнього туру літньої Суперліги. Якщо “Штурм” у дуелі зі своїм суперником перемагає, а “Nice Guys” опоненту поступається, то на фінішній прямій третіми стануть саме “штурмівці”. Медальна інтрига заключного ігрового дня буде неабиякою.

КІВС “Енергія-2” – “Меркурій” – “UnoMas” (4:4)

Ще одне гольове шаленство відбулося саме у цьому двобої.

Відкрив лік забитим голам у зустрічі Близнюк вже на першій хвилині. Завдяки цьому голу “зоряні” повели у рахунку. Тим не менш, далі були фантастичні миттєвості саме для “рестораторів”. Дубль від Білюка і м’ячі від Кунтия та Цімермана суттєво шокували підопічних Назарія Станкевича. Був ще один автогол від Галаджуна, та все ж на перерву команди пішли із переконливою перевагою “UnoMas” – 2:4.

У другому таймі, втім, юні “енергетики” перезавантажились і почали демонструвати максимально якісний футзал. Хлопці обмежували простір супернику і дуже компактно діяли позаду. Завдяки цьому “ресторатори” більше не забивали. “Зоряні” натомість двома голами відзначились. Гричук та Михайлишин влучними пострілами принесли своїй команді нічию.

Перед заключним туром обидва колективи втратили можливості поборотись за призи. В останьому турі, втім, точно легких балів не подарують жодному опоненту.

З відеооглядами кожного матчу можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі. Коментарі представників команд – у соцмережах Асоціації футзалу Львівщини.