ICOOLA Бізнес-ліга: підсумки дев’ятого ігрового дня

Відбулися поєдинки дев’ятого туру ICOOLA Бізнес-ліги Львівщини з футзалу. “КІВС in.IT-2” здобув перший заліковий пункт, “Тузяки” досі без набраних балів, а “Копа” та “ICOOLA” видали захопливу дуель. Про ці та інші зустрічі детальніше – у матеріалі.

Хоч звітний тур і обійшовся без “Галицької здоби-2”, все ж протистояння видалися шаленими, а непередбачуваних підсумків було вдосталь. Крім того, потроху кристалізується ситуація навколо боротьби за потрапляння до другого етапу.

“КІВС in.IT-2” – “СВ Львів Lemberg Auto” (0:0)

Юні “айтівці” вистрелили шокуючим результатом. Цей матч додав лоску усьому туру.

Через повітряні атаки москалів ця зустріч, як і всі решту, що відбувалися у середу, 26 липня, почалася значно пізніше. Як згодом з’ясувалося, така пауза більше на користь пішла саме підопічним Ростислава Капітанця та Назарія Станкевича. Дуель розпочалася одразу ж із дуже високих швидкостей. Було помітно, що “автомобілісти” хотіли якнайшвидше оформити собі звитягу у двобої з одним із аутсайдерів. Тим не менш, там, де не встигали “айтівці”, на допомогу команді приходив фарт і невлучність суперника. До речі, у цій грі “СВ Львів Lemberg Auto” був змушений обходитись без братів Великих, Цімермана та Стецейка з різних причин. Скоріш за все, це також наклало свій відбиток на якості гри номінальних гостей.

Другий тайм був ще більш вогняним. “КІВС in.IT-2” не реалізував просто приголомшливі нагоди. В одній атаці “айтівці” одразу декілька разів влучали у каркас, але голом так і не відзначились. Не забивали і суперники. Внаслідок цього сенсаційна нічия.

Для юних футзалістів ці 0:0 точно вважатимуться переломними.

НАСВ “Штурм” – “Подорожник” (5:0)

Після хет-трику з поразок “штурмівці” були не на жарт розлюченими. “Фармацевти” потрапили під гарячу руку.

Попри те, що у 8-ому турі “Подорожник” здолав опір потужного “Електроконика”, цього разу бодай за сподівання на успіх із НАСВ “Штурм” зачепитись не вдалося. Підопічні Володимира Гульоватого вже з перших хвилин почали активно йти вперед. Навіть без Чуцького та Печеришного “штурмівцям” на майданчику вдавалося дуже багато. Насправді суперник особливо нічого і не створював.

НАСВ “Штурм” в рази переконливіше виглядав як у першому, так і в другому таймі. Три м’ячі у грі вдалося забити Літовченку. Повпливало на підсумок і те, що за “фармацевтів” на поле не виходив один із головних бомбардирів чемпіонату Ворона. Цього дня він виконував функції наставника, адже чинний головний тренер “Подорожника” Андрій Пітуля перебуває на зборах зі львівською “Енергією”.

Багато факторів могли стати вирішальними у такому розгромному результаті для “аптекарів”, але це вже інше питання. Головне – те, що, перемігши, “штурмівці” залишаються у чільній сімці чемпіонату, яка дозволяє згодом претендувати на більше.

“Електроконик” – “Патруль” (4:2)

“Поліцейські” дуже гідно змагалися, але відібрати очки в “Електроконика” не зуміли.

Матч насправді розпочався дуже жваво. Хоч “електроконикам” і вдалося відзначитися швидким голом, але “Патруль” однозначно не збирався миритись із таким станом справ. Команда діяла максимально зібрано і у другому таймі завдяки голам Конюховського і Чабана навіть зуміла вийти вперед. Тим не менш, навіть без Білюка у складі номінальним господарям таки вдалося вирвати звитягу. Завдяки м’ячам досвідчених Снітка, Леськіва та Тітуніна “Електроконик” встановив остаточний рахунок на табло і сформував результат, на який хлопці розраховували.

“Патруль” залишається у підвалинах турнірки. “Електроконик” натомість серед четвірки найкращих.

“Копа” – “ICOOLA” (3:4)

Найбільш ураганна зустріч у звітному турі.

На такий солідний опір від “Копи” у дуелі з одним із лідерів, мабуть, не чекав ніхто. Молоді хлопці Павла Костюка видали дуже хорошу конкуренцію. Про те, що суперництво буде на найвищому рівні, стало зрозуміло ще з перших хвилин. “Копівці” не давали опонентам ані сантиметру поля без боротьби. Так, пропустили доволі швидко, але це навіть стало додатковою мотивацією для юних футзалістів.

Другий тайм був насправді феєричним. “Копа” діяла дуже злагоджено, а суперник подовгу не міг адаптуватися до запропонованої моделі гри. Опоненти результативно відповідали одне одному раз по раз. Вирішальний гол у матчі було забито аж на 40-ій хвилині. За декілька секунд до сирени Якимов відзначився класним м’ячем і подарував “айфоністам” шквал позитиву.

За такий насичений та цікавий двобій обом командам, безперечно, респект.

“Географ-ЛНУ” – ФК “Тузяки” (11:0)

Підопічні Богдана Івануся продовжують бити антирекорди. Колектив ФК “Тузяки” зазнав однієї з найбільших поразок у поточному чемпіонаті.

Уже з перших хвилин “географи” взялися до справи та зовсім не мали наміру зупинятися аж до завершення гри. Вже після першого тайму рахунок на користь хлопців Андрія Манька був 7:0. У другому таймі побиття продовжилось. Головним катом опонентів став Кучір, який у грі оформив пента-трик.

“Географ-ЛНУ” здобув найлегшу звитягу у чемпіонаті Бізнес-ліги. “Тузяки” ж продовжують чекати на свій шанс ще до завершення регулярної частини.

“GTL” – “УФАМ” (5:0)

Жодних проблем не мали і “логісти” з “медиками”.

Очікувань від гри команди “УФАМ” все ж було більше. Крайні результати колективу довели, що “медики” можуть розраховувати на серйозні позиції. “Логісти”, тим не менш, по ходу сезону тільки додають, тому особливих шансів опонентам не залишили. Команда Ігоря Романишина на полі поводила себе в рази переконливіше і на відміну від суперника точно знала, як реалізовувати свої нагоди.

По завершенню гри було зафіксовано рахунок 5:0. По дублю до своїх активів записали Варик та Каспришин. Ще один гол на рахунку Шокарєва.

“GTL” залишається одноосібним лідером. “УФАМ” натомість через цю осічку залишив межі ТОП-7.

З повними записами матчів та флеш-коментарями гравців по завершенню поєдинків, а також короткими оглядами найгостріших моментів кожної гри можете ознайомитись, відвідавши наш YouTube-канал.