Суперліга Львівщини: яким був 7-ий тур (підсумки)

У суботу, 29 липня, відбулися протистояння сьомого туру Суперліги Львівщини з футзалу. Матчі звітного ігрового дня видалися суперрезультативними та мегаінтригуючими. Детальніше розповідаємо у матеріалі.

Очікувань від цього туру було насправді багато. Справа в тім, що історія зустрічей між командами примушувала колективи діяти на майданчику максимально самовіддано та пристрасно.

“Штурм” – “Галицька здоба” (2:2)

У першому ж матчі драма була така, що навіть Шекспір зі своїм “Гамлетом” взяв би до рук попкорн.

“Штурм” у поточному сезоні уже встиг стати для “пекарів” суперником №1. Дві попередні гри завершилися очевидно на користь підопічних Юрія Цибика, тому зуб у “Галицької здоби” був добряче точений. Протистояння розпочалося одразу ж із високих швидкостей та рівня дозволеного. Було багато важких для арбітрів моментів, але найголовніше те, що рефері давали командам грати. Від того враження просто зашкалювали. Цей поєдинок став чи не найбільш емоційним у поточному сезоні Суперліги.

Перший м’яч трапився на 15-ій хвилині. У складі “пекарів” знову відзначився Люблінський, який продовжує завойовувати прихильність місцевої публіки. Друга половина дуелі видалася ще більш захопливою. По голу забили Храмов та Москалик. Коли, здавалося, справа уже йде до звитяги підопічних Сергія Тригубця, сталося просто щось неймовірне. За 5 секунд до сирени “Штурм” заробив аут, після якого Кучір забив головою, будучи вже у ролі п’ятого польового. По майданчику покотився просто шквал різноманітного спектру емоцій. Розчарування від “Галицької здоби” та несамовита радість “штурмівців”.

“Пекарі”, навіть заручившись десантом виконавців з інших областей, таки не зуміли переграти “Штурм”. Через чергову втрату очок із підопічними Юрія Цибика “Галицька здоба” відпустила лідера “NG Metal” у відрив на 5 балів.

КІВС “Енергія-2”-“Меркурій” – “NG Metal” (1:5)

Ось і матч, завдяки якому “металісти” продовжили збільшувати гандикап від переслідувачів у турнірній таблиці.

У грі з таким грізним опонентом юним “енергетикам” доводилося розраховувати тільки на власну дисципліну та максимальну концентрацію. Звісно, із лавки цього разу підказками вже допомагав Назарій Станкевич, який повернувся на тренерський місток команди, але справи пішли шкереберть вже з першої хвилини. Голом у першій же атаці відзначився Когут, який до завершення поєдинку ще й встиг оформити дубль. “Зоряні” завдяки голу від Домарата таки зуміли відновити паритет, але згодом досвід дався взнаки. Ще два м’ячі від Дениса і гол Кордоби поховали усі шанси номінальних господарів бодай на нічию.

Доволі спокійна перемога від “NG Metal”. Попереду у колективу три найважливіші тури. Якщо бодай у двох із них команда здобуде звитягу, то відсвяткує здобуття “золота” змагань.

“Nice Guys” – “UnoMas” (6:4)

Найбільш гольовита зустріч ігрового дня. Можливо, така конкуренція була ще й через те, що матч встигли охрестити “рестораторським” дербі.

Як би там не було, але голи посипалися майже відразу. Вже на 11-ій секунді Володимир Михалюньо забив перший м’яч у протистоянні. Після взяття воріт від Зінича на 4-ій хвилині здалося, що “UnoMas” складе зброю. Команда натомість діяла просто розкішно. Одразу ж після двох пропущених голів Сосницький пішов у роль п’ятого польового. Завдяки такій інтеграції вже під завісу першого тайму рахунок був 2:2. Сам Сосницький два м’ячі до сітки опонентів і поклав.

У другій 15-хвилинці візаві навіть зуміли шокувати “хороших хлопців”. Палиг відзначився і вперше вивів свою команду вперед. Тим не менш, далі настав час “гайсів”. За безпосереднього керівництва Євгена Москвіна “Nice Guys” таки здолав непоступливих суперників.

Респект обом командам за таку гру. “UnoMas” взагалі здивував, адже на рівних діяв із чинними чемпіонами, маючи у запасі лише двох гравців.

З відеооглядами кожного матчу можете ознайомитись на нашому YouTube-каналі. Коментарі представників команд – у соцмережах Асоціації футзалу Львівщини.